Béčko v penaltách nevítězí

Netradičně v sobotu odehrála své utkání rezerva. Domácí tým nastoupil v tradiční sestavě. Hosté z Kestřan přijeli s menším počtem hráčů, nicméně kvalitou a houževnatostí si s domácími nezadali.

V úvodu to vypadalo na jasnou záležitost. Sepekovští začali náporem, odměnou jim byl vedoucí gól po hlavičce Lukáše Kosobuda. Podmáčený terén nenahrával kombinační hře, nicméně i tak se o ní domácí tým snažil a v úvodu poločasu toho využíval rychlonohý Michal Koutník, který dělal kestřanské obraně problémy. Blízko ke druhému gólu měl Havlíček, který z jasné pozice přestřelil. Další gólovku měl na hlavě Pepa Dušek, jenž také netrefil branku. Podobně si vedl i Hait a tak udeřilo na druhé straně. Polovysoký centr z pravé strany hostí gólman Cihlář neudržel v rukavicích, takže kestřanský útočník již neměl problém doklepnout míč do prázdné brány. Hosté se dostávali do hry zejména rychlými protiútoky. Sepekovští měli územní převahu, nicméně v před finální fázi většinou ztratili míč a tak se valil na domácí jeden brejk za druhým. Několikrát zachránil situaci neomylný stoper Béčka Martin Novák. První půle tak skončila 1:1.

Do druhého poločasu šli domácí s pokorou a se snahou urvat vítězství na svou stranu. Hosté několikrát zahrozili, avšak gólman Cihlář byl oporou svému týmu a několik ošemetných akcí přerušil včasným výběhem. Dalekonosnou ranou se uvedl do utkání střídající Hrych, který však orazítkoval tyč. Stejně tak si vedl i Martin Hait, který byl ve vápně nevybíravě sražen. Píšťalka rozhodčího Kaliny však zůstala němá, jakož i v mnohých dalších případech. Konec zápasu se již odehrával takřka celou dobu ve vápně hostí. Velkou šanci měl Lukáš Kosobud, který zakončoval ze vzduchu a přestřelil. Poslední možnost měl Honza Havlíček, jenž střílel sám ze strany na gólmana, kterého neprostřelil.

Penaltová loterie si tentokrát zahrála se všemi zúčastněnými. Rozhodnutí měl na své kopačce Michal Koutník, který však napálil tyč. Další sérii kopali gólmani obou týmů a tady byl úspěšnější ten kestřanský.

Sepekovští si vybrali svůj pytel štěstí v Kovářově. Předvedli sice zlepšený výkon, nicméně ke třem bodům to tentokrát kvůli nízké produktivitě nevedlo.

Sepekov B – Kestřany B  1:2 (1:1)  Goly: Kosobud

Sestava: Cihlář – Šťastný, Dušek, Novák, Hlavín – Hlavín, Mácha, Kosobud, Hait – Havlíček,       Koutník M.

Průběžně střídali: Mička, Dědič, Hrych