DEBAKL V CHOTOVINÁCH

Po čtrnáctidenním odpočinku vyráželo mužstvo dorostu na třetí mistrovský zápas této sezony. Bohužel již od samotného srazu bylo zřejmé, že tento výjezd nebude nic lehkého. A to především proto, že se během sobotního večera a nedělní noci omluvilo hned 5 hráčů.

V nedělním pochmurném počasí tak do Chotovin vyrazilo pouze 11 hráčů. Bohužel od samotného začátku se hosté prezentovali neaktivně, nekompaktně a především nedůrazně.

A to ihned po výkopu, kdy po pravé straně hřiště prošel zcela bez povšimnutí hostující hráč, z lajny přihrál pod sebe na malé vápno a domácí se mohli radovat – 0:1. Nutno podotknout, že tento gól padl po 20 vteřinách zápasu a jasně naznačil, kdo tento zápas ovládne. Již ve 3. minutě se skóre měnilo podruhé. Lukáš Stehlík netrefil míč na vápně a domácí vedli již 0:2. Zcela identická situace jako při prvním gólu se tentokrát odehrála v 15. minutě z opačné strany. Domácí hráč postupoval takřka sám přes celé hřiště, nahrávkou do vápna vybídl svého spoluhráče, který měl po nedůrazu hostující obrany lehkou práci 3:0. Po této situaci bylo jasné, že hosté potřebují uhrát co nejlepší výsledek. Na stopera se tedy zatáhl hostující Vít Čunát, bohužel ani tato změna rozjeté Chotoviny nezastavila. Po hrubých chybách, nedůrazu a špatné aktivitě se tedy šlo do kabin za rozhodnutého stavu 7:0.

Bohužel ani ve druhém poločase se hra nezlepšila a domácí dokázali přidat ještě 5 branek. S konečným hvizdem tedy svítilo na světelné tabuli ostudné skóre 12:0.

Nutno podotknout že toto utkání ovládli domácí, kteří soupeře jasně přehráli o to nejen o jednu, nýbrž o dvě třídy. Tuto skutečnost potvrzuje fakt, že hosté za celý zápas ani jednou nevystřelili. Pochválit tedy lze pouze brankáře Michala Pultara, který svými skvělými zákroky alespoň zmírnil ostudnou porážku.

Chotoviny – Sepekov  12:0  (7:0)

Sestava: Pultar – Mazur, Filipín, Matěja, Stehlík – Kupilík, Čunát V., Koudelka T., Bolek R. – Brož, Šťastný