Dorost zabral

meteorDalší pokus o jarní probuzení dorosteneckého týmu proběhl v chladném nedělním ránu, a to v zápase s Meteorem Tábor. Táboráci si v letošní sezóně vedou poměrně dobře a tak se dalo předpokládat, že domácí nečeká snadný zápas.

Sepekáři začali zápas celkem odhodlaně, ale výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy byl znát. Hosté se tlačili do ofenzívy a domácí většinou bránili a pokoušeli se o rychlé brejky. Hrálo se hodně vzduchem a tam měli hosté výraznou převahu, takže se to moc nedařilo. Přesto první gól padl po vyhraném hlavičkovém souboji Danem Smrčinou. Ten přesně prodloužil míč za sebe na hranici vápna a Víťa Kubín krásně šajtlí vymetl šibenici 1:0 (33.min). Byla to asi první střela domácích mezi tyče.

Celý druhý poločas probíhal ve snaze hostů o vyrovnání. Domácí ale bojovali a především svým nasazením drželi jednobrankové vedení. V závěru už hosté hráli vabank, ale domácí obrana stále odolávala. Už to vypadalo že domácí uhrají svou první výru, protože řádný čas už vypršel a protože v této věkové kategorii se nenastavuje. Nicméně rozhodčí dal hostům minutku navíc a ti ji zužitkovali. Po zbytečné ztrátě míče šel centr před domácí branku, kde Sepekáři zapomněli dokonce tři hráče hostů a jeden z nich hlavou srovnal na 1:1. Vzhledem ke hře si hosté bod určitě zasloužili, ale domácí byli přesto trochu zklamáni. Částečně si to Sepekáři vynahradili v penaltovém rozstřelu, který letos vyhráli na čtvrtý pokus.

Dorost – Meteor 1:1 (1:1), branka: Kubín

Sestava: Ondra Mašek – Adam Hlavín, Ondra Bolek, Roman Hyška, Vojta Baloun – Matěj Kotrba, Dan Smrčina, Víťa Čunát – Víťa Kubín, Kamil Koutník, Martin Havlíček, střídali: Jirka Matěja, Lukáš Filipín, Lukáš Cihlář se tentokrát na plac nedostal, trenéři: Pavel Brčák, Michal Koutník

Hráč zápasu: Vojta Baloun