Umělá tráva

DOROST V SOBĚSLAVI SAHAL PO BODU

Podzimní část sezony se pomalu blíží ke svému závěru a naši dorostenci zoufale potřebují získat tížené první body sezony. K dalšímu utkání odjíždělo naše družstvo do nedaleké Soběslavi, tentokrát v plném počtu hráčů a trenérům se dostalo takového luxusu, že mohli dokonce využít dvojitého střídání.

Hosty přivítal tradičně krásně upravený trávník a příjemné sluneční počasí přímo vybízelo k pohlednému fotbalu.

Bohužel pro hosty, první poločas se vůbec nepovedl. Již ve 3. minutě se po centru z naší pravé strany dostal na zadní tyči k zakončení hostující útočník  – 1:0. V 11. minutě zahrávali domácí rohový kop. Přízemní míč našel na přední tyči spoluhráče, ten se otočil kolem hostujícího kapitána a střelou na zadní tyč upravil skóre na 2:0. Potřetí se skóre měnilo ve 30. minutě. Hostující brankář neudržel střelu zpoza vápna – 3:0. Poslední ránu dostali hosté o 8. minut později, kombinací se domácí útočníci dostali přes obranu a na světelné tabuli svítilo skóre – 4:0. Ve 38. minutě si Petr Pich narazil míč s Lukášem Brůžkem a prvně jmenovaný zavěsil míč přímo do šibenice – 4:1.

Druhý poločas se vyvíjel pro hostující daleko lépe. V 50. minutě se postavil k trestnému kopu Lukáš Filipín a centr letící do vápna si srazil do sítě vlastní hráč – 4:2. V 68. minutě se skóre opět měnilo. Domácí hráč našel centrem z pravé strany spoluhráče. Jeho tvrdou střelu vyrazil skvěle chytající Michal Pultar, ale na dorážku již nedosáhl 5:2. Vzápětí ovšem Lukáš Brůžek výborně obešel obranu a střelou k tyči snížil na 5:3. O pár minut se postavil k trestnému kopu opět Lukáš Filipín a tentokrát tvrdou střelou k tyči snížil na 5:4. Od této chvíle hosté tlačili a věřili, že tentokrát bod odvezou. Bohužel penalta v 88. minutě a sporné ofsajdové postavení v 91. minutě určily konečné skóre 7:4.

Ani tentokrát se tedy dorostenci z bodů neradovali a nezbývá než čekat na další kolo, kde přivítají doma mužstvo Týna nad Vltavou.

Soběslav  –  Sepekov  7:4  (4:1)  Goly: Pich, Vlastní, Brůžek, Filipín

Sestava: Pultar – Filipín, Baloun, Koudelka T., Januška D. – Brož, Čunát, Kupilík, Bolek – Pich, Brůžek