Dva zápasy, 6 bodů

Po zvládnutém derby proti Božeticím čekalo sepekovské A mužstvo dohrávané 1. kolo proti Mirovicím. Utkání bylo naplánováno na čtvrtek 28. září, den sv. Václava. Hosté přijeli do Sepekova oslabeni o dva borce základní sestavy, kteří byli vyloučeni v minulém utkání v Kestřanech.

Od začátku utkání se tlačili do útoku domácí. Jejich snaha však končila na velkém vápně soupeře, kde jim míč sebrali hosté nebo se Sepekovští pokoušeli o střelu z nepřipravené pozice. První poločas po nemastném, neslaném fotbalu skončil 0:0.

Druhý poločas začali opět aktivněji domácí, hra byla sice neurovnaná ale začaly padat branky. V 55. minutě poslali domácí míč do vápna, kde si ho našel Hlavín a střelou na zadní tyč otevřel skóre zápasu, 1:0. Hosté museli začít více útočit a to svědčilo Sepekovským. V 68. minutě byl faulouván na hranici velkého vápna kapitán Tupý, k přímému kopu se postavil Hadáček J. a střelou skrz zeď uklidil balón do brány, 2:0. V 73. minutě bylo pro domácí ještě veseleji, na velkém vápně vybojoval Hlavín míč a jeho následný střelecký pokus umístil přesně k tyči, 3:0. Poslední gól přidal Tupý, to když v 84. minutě obral Bolek u lajny o míč hostujícího obránce a předložil balón ve vápně volnému kapitánovi, jenž zacílil přesně k tyči, 4:0. Hosté měli v závěru několik slibných akcí ale domácí Mašek uhájil čisté konto.

Sepekov  –  Mirovice  4:0  (0:0) Goly: Hlavín 2x, Hadáček J., Tupý

Sestava: Mašek – Kosobud, Novák, Hadáček L. (Baloun), Koutník – Bolek, Kašpar, Hadáček J., Hlavín – Tupý, Staněk(Palus)

Trenér: Martin Petr

Hráč utkání: Lukáš Hlavín

Další a již třetí domácí utkání po sobě odehráli Sepekovští proti týmu Bělčič. Jednalo se o souboj dvou mužstev sousedících v tabulce. Domácí v tomto utkání využili své výsledkové formy a jasně utkání ovládli.

Do první šance utkání se dostali domácí, sepekovský Tupý přihrál do vápna na Staňka, který však pálil nad bránu. O 2 minuty později vykopával Mašek od brány, hosté míč vrátili zpět, kde ho Novák jen hlavou prodloužil za sebe a sám na bránu se řítil bělčický Hanzlík, svou šanci však zahodil a balón skončil vedle branky. Ve 34. minutě poslal dlouhý nákop za hostující obranu Baloun, míč si našel Tupý a přehodil vyběhnuvšího gólmana, 1:0. Ve 43. minutě vykombinovali domácí hosty na pravé straně, míč ze strany předložil Tupý Staňkovi doprostřed vápna, odkud domácí vytáhlý útočník propálil brankáře tvrdou střelou po zemi, 2:0.

I ve druhé půli byli lepším týmem domácí a ukázali to hned ve 49. minutě, kdy po pravé straně zatáhl balón Tupý, přihrál na penaltu Staňkovi, který vypálil tvrdě pouze do gólmana. V 53. minutě nacentroval do vápna Hlavín, míč se odrazil k Palusovi, který vypálil nepřesně na bránu, jeho pokus zachytil Tupý a zblízka uklidil balón do brány, 3:0. V 74. minutě se dostali domácí do rychlého protiútoku, kdy na zadní tyči zakončil Hlavín pouze do gólmana, míč se dostal k dobře hrajícímu Staňkovi, který si balón navedl na střed vápna a střelou k tyči uzavřel skóre zápasu, 4:0.

Sepekovští zvládli všechny tři domácí a vytěžili z nich plný počet bodů. V dalším utkání vyrážejí do nedalekých Chyšek. Až tam se ukáže, jak na tom tým ze Sepekova opravdu je.

Sepekov  – Bělčice  4:0  (2:0)  Goly: Tupý 2x, Staněk 2x

Sestava: Mašek – Palus, Novák(Baloun), Hadáček L., Koutník – Bolek, Kašpar, Hadáček J., Hlavín – Staněk(Doubek J.), Tupý(Kosobud)

Hráč utkání: Jan Staněk