Ivánku, kamaráde

putimPůvodní zápas I.B. třídy mezi Putimí a Sepekovem byl z důvodu nepřizpůsobivého terénu přeložen na den státního svátku 28. září. Domácí Putim v této sezóně na svém trávníku dosud nepoznala hořkost porážky, Sepekovští se chtěli odpíchnout od dobrého výkonu proti Sedlici.

Za dobu co hrají Sepekovští  I.B. třídu sehráli spoustu zápasů, ale tenhle se něčím lišil. Na úvod je potřeba zmínit rozhodcovou trojici Petričák, Pravda, Grobár, která se postarala o fotbalový zážitek, na který leckterý hráč a možná ani divák jen tak nezapomene. Začátek zápasu se vydařil jednoznačně domácím, ti přešpendlili hosty v jejich vápně a ať už z přímých kopů nebo z rohů neustále hrozili. Sepekovští jakmile vykopli míč ze svého vápna, hrozili z rychlých brejků, především Tupý dokázal zaměstnat celou putimskou obranu. I přes jednostranně vedený zápas ze strany sudího Petričáka si Sepekovští vytvářeli jednu šanci za druhou, nejdříve Tupý po rychlém brejku pálil jen vedle, poté Staněk v jasné šanci netrefil a i Bolek v jasné šanci trefil pouze gólmana. Až ve 34. minutě se hostům podařili vstřelit branku, po rychlém brejku uklidil míč na zadní tyč Tupý, 0:1. Domácí přispěchali s odpovědí rychle. Ve 38. minutě neudržel střelu v náručí Procházka a zkušený útočník Nousek věděl, kde má být a míč dorazil do brány, 1:1. I nadále měli více šancí hosté, přibližně ve 42. minutě po přihrávce Hadáčka střílel hostující Kosobud a trefil spojnici břevna a tyče.

Na začátku druhé půle nechal rozhodčí Sepekovské vydechnout a zápas se v tuto chvíli dal nazvat regulérním. V tuto dobu už byly jasné brankové příležitosti na obou stranách. Do velké šance se dostal po chybě Doubka, který mu přihrál na velké vápno, domácí kapitán, jenž zakončil jen vedle. V další velké šanci neuspěl zkušený Nousek. Na druhé straně nevyužil, po dobrém napadání, svůj sólo únik Hadáček a ani vystřídavší Hlavín nedal z blízka jasný gól. A tak se do hry zapojil opět trochu více „PAN“ rozhodčí. Po předchozím prohlášení: „Jen počkejte, uvidíte“ se hosté nestačili divit. Před koncem zápasu přišla penalta. Tu skvělým zákrokem chytil Procházka domácímu Basarabovi. A tak nakonec Sepekovští vydolovali bod na hřišti Putimi.

I přes snahu rozhodčích mohli v Putimi Sepekovští vyhrát, proměňování šancí však trápí Sepekov od začátku sezóny. Putimským hráčům, kteří byli sami řízením rozhodčího znechuceni, přejeme pevné nervy v domácích zápasech.

Putim – Sepekov   1:1  (1:1)   Goly: Tupý

Sestava: Procházka – Doubek, Kosobud, Novák, Palus – Smrčina(Koutník), Hadáček, Kašpar(Sláma), Bolek – Staněk(Hlavín), Tupý

Trenér: Martin Petr

Hráč utkání: Martin Tupý