Kostrbatá výhra

img_0462V posledním zápase podzimní části sezóny přivítalo sepekovské A mužstvo poslední tým tabulky Štěkeň. Domácí potřebovali nutně zvítězit, aby se odpoutali od spodních pater tabulky.

Začátek utkání Sepekovští vůbec nezvládli. Hned v 1. minutě prohrál Bolek na pravé straně hlavičkový souboj, míč se odrazil na prostředek hřiště, odkud hostující hráč poslal míč na rozběhlého Havránka, ten si míč postrčil mezi stopery a pálil přesně k tyči, 0:1. Domácí se vrhli do útoku, hrozili především po rohových kopech, ve všech případech selhali v zakončení. V 17. minutě chytil míč domácí Procházka, dlouhým výkopem našel rozběhlého Staňka, ten postupoval sám na bránu a s přehledem uklidil k tyči, 1:1. I nadále byli domácí aktivnější. Ve 27. minutě využil zaváhání hostující obránce Staněk, ve vápně mu sebral míč a přihrál před bránu, kde se do zakončení ve skluzu důrazně protlačil Hadáček J., 2:1. Konce poločasů Sepekovským nevycházejí. Stejně jako v posledním zápase dostali branku ve 45. minutě. Po rohovém kopu hlavičkoval na přední tyči hráč Štěkně na vzdálenější tyč, kde byli zcela volní jeho dva spoluhráči, 2:2.

O poločasové přestávce přišla důrazná domluva od sepekovského trenéra a do druhého poločasu nastoupili domácí o poznání lépe. Nejprve se ve velké šanci objevil Hadáček J., jenž zblízka hlavou míč do brány nedostal. V 55. minutě obehrál Staněk hostujícího obránce, který ho ve vápně podrazil. K následné penaltě se postavil rutinér Hadáček L., jenž s přehledem proměnil, 3:2. V 68. minutě se na půli hřiště dostal k míči Staněk, který postupoval s balónem přes 3 hráče až na velké vápno, jeho následná střela vypadla hostujícímu gólmanovi z náručí, čehož využil Tupý a míč doklepl do brány, 4:2. V 74. minutě dostal přihrávku za obranu Hadáček L., ten postupoval sám na gólmana, který ho ve vápně fauloval. Následnou penaltu proměnil Hadáček J., 5:2. Ve druhé půli už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Výsledek mohl být pro domácí o mnoho příznivější bohužel několik jasných příležitostí Sepekovští neproměnili, tak jako v každém utkání.

Sepekov –  Štěkeň   5:2  (2:2)   Goly: Hadáček J. 2x, Hadáček L., Staněk, Tupý

Sestava: Procházka – Bolek, Kosobud, Novák P., Palus – Hadáček J., Kašpar(Novák M.), Tupý, Smrčina – Staněk(Čunát), Hadáček L.(Baloun)

Trenér: Martin Petr

Hráč utkání: Staněk Jan