Na úvod remíza

Po dlouhé zimní pauze čekalo na Sepekovské utkání proti nedalekým Chyškám. Hosté přijeli k utkání v plné síle, zatímco domácí měli co dělat, aby poskládali základní jedenáctku. Poslední měření sil těchto dvou týmů skončilo remízou a tak se početná skupina diváků mohla těšit na vyrovnaný zápas.

Ihned po úvodním hvizdu nakopli hosté dlouhý míč doleva na Koutníka L., jenž se protlačil před vápnem k míči a byl faulován. Následný přímý kop zakroutil přímo do brány Smrčina, Chyšecký gólman Čapek však míč vyrazil. Poté se do útočení pustili hosté. Na pravé straně se kolem hostujícího Paluse obtočil Vaverka a přihrávkou přes celé vápno vyzval k zakončení zkušeného Kosíka, jenž se nemýlil a otevřel skóre zápasu střelou na zadní tyč, 1:0. Od té chvíle byli domácí jasně lepší, přesnými přihrávkami ze středu hřiště překonávali sepekovskou obranu, které nestačila zachytávat chyšecká rychlá křídla. Do velké šance se dostal opět Kosík, jenž sám ze strany postupoval na hostujícího Doubka v bráně, který předvedl skvělý zákrok a míč v pádu vyrazil. Poté se po přímém kopu odrazil míč ke zcela volnému Kukačovi, ten z penalty pálil jen vedle. Asi největší šanci k navýšení skóre si domácí vytvořili po akci Turka, který obešel po lajně Doubka V., z úhlu však nevystřelil a zvolil kličku před bránu, kde Sepekovští s vypětím všech sil míč odvrátili to když na poslední chvíli vykopl balón z brankové čáry Koutník L. Po sérii domácích šancí se do hry dostali i hosté. Nejprve využil zaváhání domácí obrany Tupý, jenž postupovat sám na branku, na velkém vápně byl dostižen chyšeckými stopery a pálil jen slabě doprostřed brány. V druhé šanci se už Sepekovský střelec nemýlil, po dlouhém autu si zpracoval míč na prsa a kopem přes hlavu na zadní tyč srovnal skóre zápasu, 1:1. Ve 40. minutě sepekovští utkání otočili. Smrčina poslal přesnou přihrávku za obranu na rozběhlého Koutníka L., ten sám před bránu ještě předložil míč Staňkovi, jenž uklidil míč do prázdné brány, 1:2.

To druhý poločas byl na šance o poznání chudší. Hosté se soustředili na bránění těsného vedení a podnikali rychlé protiútoky. Chyšečtí však bránili pečlivě a někdy i na poslední chvíli zabránili Sepekovským ve skórování. V 69. minutě zahrávali domácí rohový kop, po kterém se míč odrazil na velké vápno ke Kosíkovi, jenž si míč navedl na střed a balón krásně uklidil levou nohou k tyči, 2:2. Do konce utkání stihli hosté zahrozit jen z jedné akce, po sérii střel a odrazů dokázala domácí obrana míč odvrátit do zámezí.

Chyšky  –  Sepekov  2:2  (1:2)  Goly: Tupý, Staněk

Sestava: Doubek M. – Doubek V., Novák P., Kosobud, Palus – Bolek, Kašpar(Novák M.), Smrčina, Koutník L.(Koutník M.) – Staněk(Hadáček), Tupý

Trenér: Martin Petr

Hráč utkání: Staněk Jan