OLDBOYS

Old Boys na jaře neporažen

OLDBOYSUž druhý zápas jara sehrál v neděli tým Old Boys Sepekov, poslední dobou stále vydatněji posilovaný bývalými hráči z divizního Milevska. To je ale trend posledních několika fotbalových sezon v regionech, totiž že se kluby spojují, aby vůbec dali dohromady fotbalové jedenáctky. Chuť do fotbalu ale „klukům“ nechybí a tak Old Boys šlape dál.

• 8.5. SG Tochovice – Old Boys 2:2 (1:1), branky: Tomáš Kakos2x

Sepekáři měli „raketový“ nástup a pohodlně brzo vedli. Pak pohrdli několika loženkami, kdy mohli svůj náskok ještě zvýšit a domácí se rozehráli. Ti měli asi náročnější sobotu a rozjížděli se pomaleji. Druhá polovina prvního poločasu jasně patřila domácím. Oldíci navíc měli trochu problémy s taktikou (nebyl Melča), především skřípalo střídání a držení si svých postů.

Druhý poločas byl herně celkem vyrovnaný. Domácí po brejku vedli, ale hosté dorážkou po povedené střele Milana Pecky zaslouženě vyrovnali.

Na hřišti se v červeném dresu objevili:

Honza Cihlář v bráně, vzadu to jistili: Radek Hadáček, Jirka Král, Sláva Skalický, Milan Pecka a Míra Sláma, střed hráli: Pavel Brčák, Jarda Hadáček, Láďa Bolek, Tomáš Kotrba, Roman Brouček a Rosťa Dlouhý, na hrotu se střídali: Vašek Houzar, Pavel Hůla a Tomáš Kakos.

• 22.5. SG Božetice – Old Boys 2:5 (1:1), branky: Vašek Houzar 2x,Tomáš Kakos, Fanda Krejča, Roman Brouček

Klasický pouťový mač. Fotbalově lačných domácích byla plná kabina, ale i hosté přijeli v plné síle. Neskočili totiž na fintu koordinátora zápasu Milana Pecky, který vyhlásil že, všichni aktéři by měli být věkem okolo padesátky, nejlépe nad! V horku jaké panovalo, byl dostatek střídajících namístě.

Zápas se hrál v pohodové atmosféře a šance se střídali na obou stranách. Do vedení šli domácí, když Zoubek nedosáhl na střelu Pavla Kutálka z hranice vápna. Hosté vyrovnali v poslední minutě poločasu Tomášem Kakosem, který dostal uličku za obranu a sám na brankáře se nemýlil – poločas 1:1.

Stejně povedený byl ze strany Oldíků vstup do druhé půle. Domácí rozehráli, míč dostal Bohouš Hruška a zpětnou přihrávkou přesně našel Fandu Krejču. Ten, za nezájmu zbytku svého týmu, neohroženě postupoval sám na čtyři zadáky domácích. No, a když ho pak přece jen doplnil Jarda Blažek, otočili hosté zápas a ujali se vedení, které už nepustili. Závěr zápasu se odehrával v poklidu a ve volném tempu.

V dresu Old Boys se objevili:

Zbyněk Cihlář v bráně, vzadu to jistili: Radek Hadáček, Jirka Král, Luděk Fuka, Michal Daněk a Míra Sláma, střed hráli: Pavel Brčák, Jarda Blažek, Láďa Bolek, Pavel Melichar, Roman Brouček a Tomáš Kakos, na hrotu se střídali: Vašek Houzar, Leoš Němeček a Fanda Krejča.