Po dlouhé době vítězství

muzia-belcice17Podzimní část sezóny se pomalu blíží ke konci a sepekovské mužstvo se nachází u dna tabulky. V minulém kole ztratili Sepekovští vítězství v samotném závěru v derby s Božeticemi, nyní je čekalo utkání s týmem z Bělčic. Hosté se po špatném startu vyšplhali do středu tabulky.

Deštivé a sychravé počasí se podepsalo na sepekovském trávníku a i proto se nedalo čekat utkání, v němž by obě mužstva hrála kombinační fotbal po zemi. Tento fakt více vyhovoval domácímu Sepekovu, který od začátku hrál agresivně. Velké šance však nebyly k vidění ani na jedné straně. Do té největší se dostal Tupý, který se po centru z pravé strany od Doubka objevil zcela sám na malém vápně, své zakončení hlavou poslal pouze nad bránu. Ve 27. minutě zahrával domácí Smrčina přímý kop před hranicí velkého vápna a svůj pokus přes zeď poslal pod břevno hostující branky, 1:0.

To druhý poločas začali hosté o poznání lépe. Nejprve se do obrovské šance dostal kapitán Tupý, na penaltu se k němu odrazil míč, který stačilo jen poslat do odkryté brány, domácí střelec vyslal „dělovku“ levou nohou a balón skončil na tyči. Poté se výborně na pravé straně uvolnil přes obránce Bolek, poslal míč na zcela volného vystřídavšího Hadáčka J., tomu stačilo pouze nastavit nohu a balón poslat do sítě, ale jeho pokus skončil vedle. V další šanci se ocitl Petr, jenž chtěl dorazit do sítě hlavičku Bolka směřující do brány, domácí stoper trefil na „dlouhou nohu“ pouze břevno. Po sérii neproměněných šancí se začali Sepekovští opět strachovat o výsledek. V 61. minutě navíc dostal druhou žlutou kartu hostující Hevera a Sepekov hrál v početní výhodě. Konec domácímu trápení udělal hostující obránce v 86. minutě, když fauloval sepekovského kapitána Tupého. K penaltě se postavil tradiční exekutor Hadáček Lukáš a s přehledem proměnil, 2:0.

Sepekovští se po dlouhé době dočkali vítězství, o které se nakonec museli strachovat až do konce zápasu. Černou kaňkou zápasu bylo zranění Martina Petra, který si v souboji s protihráčem zlomil dvě žebra.

Sepekov – Bělčice  2:0  (1:0)  Goly: Smrčina, Hadáček L.

Sestava: Doubek M. – Doubek V., Kosobud(Novák), Petr(Koutník), Palus – Bolek, Kašpar(Hlavín), Tupý, Smrčina – Hadáček L., Staněk(Hadáček J.)

Trenér: Kosobud Lukáš

Hráč utkání: Vojtěch Doubek