Poklidné domácí vítězství

Nový znakDorostenci svůj domácí zápas opět zvládli a omlazený tým Meteoru nakonec celkem v pohodě přehráli. Sepekáři se znovu sešli téměř kompletní a navíc i s vypomáhajícími žáky. Juniorka tak poslední týdny drží svými výsledky náladu sepekovké fotbalové obce mírně v plusu, protože ostatní dění okolo kulatého nesmyslu v Sepekovech nijak optimistické není. Zdá se, že bez hráčské valné hromady z toho jen tak nevybředneme, protože to co nám asi chybí především je vzájemná komunikace (ostatně jak bylo zmíněno v nedávných komentářích).

Ale k zápasu samotnému. Domácí od začátku drželi otěže zápasu celkem pevně ve svých rukách a ikdyž to pořád nebyl zrovna excelentní výkon, na současný tým Meteoru to stačilo. Mimo menšího výpadku na konci první půle a na začátku druhé, se hrálo na jednu branku. První gól vstřelil aktivní Tomáš Sláma, který dostal přihrávku na hranici vápna a napodruhé prostřelil hostujícího brankáře – 1:0. Pak hosté několikrát vykopávali míč z brankové čáry, nebo na poslední chvíli zablokovali dorážku do prázdné branky a udrželi tak přijatelné skóre. Domácí prostřídali, hra se mírně vyrovnala a v závěru poločasu měli Sepekáři štěstí, že hosté v ložené šanci na zadní tyči promáchli.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou co nejrychleji přidat další góly a zápas rozhodnout. Ovšem stal se pravý opak. Martin Krause při výběhu na dlouhý pas hostů uklouzl a ti tak zadarmo přišli k vyrovnání – 1:1. Než se ale hosté stačili nadechnout, zaúřadoval domácí střelec posledních zápasů Víťa Kubín, který s jistotou zužitkoval dvě přesné uličky, a bylo rozhodnuto – 3:1. Tím spíš, že vzápětí přetažený míč na zadní tyč uklidil do sítě Dan Smrčina – 4:1. Sepekáři se uklidnili a zápas dokonale ovládli. Na své si přišel především sepekovský hračička Matěj Kotrba, kterému v druhé půli vyšlo snad vše a podél pravé lajny s míčem doslova kouzlil. Škoda jen že se nepodařilo využít některou z jeho přihrávek a přidat ještě nějakou branku. Buď se vytáhl hostující brankář, jako při tutovce kapitána Lukáše Koutníka, nebo domácí netrefili.

Dorost – Meteor 4:1 (1:0), branky: Kubín2x, Sláma, Smrčina

Sestava: Martin Krause – Adam Hlavín, Ondra Bolek, Martin Kálal, Jirka, Suk – Matěj Kotrba, Dan Smrčina, Lukáš Koutník – Kamil Koutník, Tomáš Sláma, Víťa Kubín, střídali: Radim Hanus, Jirka Matěja, Lukáš Filipín, trenéři: Pavel Brčák, Fanda Heřman

Hráč zápasu: Matěj Kotrba