Prohra s prvním

Po bezkrevném výkonu a prohře na hřišti Chyšek čekalo Sepekovské domácí utkání proti týmu ze Semic. Hostující mužstvo se nachází na prvním místě v tabulce a nahlas mluví o postupu. Domácí nastoupili v plné sestavě i s kapitánem Tupým.

Sepekovští, vědomi si síly soupeře zvolili od úvodu utkání defenzivní strategii. Téměř celé mužstvo bránilo a čekalo na brejkové situace. To hosté se od úvodu zápasu vrhli do útočení a vytvářeli si jednu šanci na druhou. Sepekovští vydrželi odolávat do 25. minuty, kdy se po levé straně uvolnil hostující útočník, který předložil balón před bránu na volného Velemana, jenž uklidil míč do sítě, 1:0. Jedinou větší šanci si vytvořili domácí po akci Hadáčka J., jenž udržel míč na hranici vápna a přihrál volnému Kašparovi, který levou nohou balón netrefil. To hráči Semic pokračovali v zahazování šancí a tak poločas skončil pouze rozdílem jedné branky.

Druhý poločas se Sepekovští vrátili ke svojí hře. Do útoku nasadili vytáhlého útočníka Staňka a začali hrát svůj agresivní fotbal. Do první větší šance druhé půle se dostali hosté, po náběhu z pravé strany přišla přihrávka před bránu, kde semický útočník pálil jen vedle. Hostující obranu hodně trápil kapitán Tupý, který krásně vyslal Bolka do sólo úniku, ten vystřelil pouze do rukavic vyběhnuvšího gólmana. Poté se do té samé šance dostal Kašpar, jenž pálil také jen do gólmana. Po rychlé akci Bolka po pravé straně reklamovali domácí ruku hostujícího hráče, rozhodčí však zůstal ledově klidný. Na druhé straně mohli hosté zvýšit vedení, vytáhlý útočník přetlačil Hadáčka L. u brankové čáry, předložil míč zcela volnému střídajícímu Škulinovi, jenž trefil břevno. Ke konci utkání se domácí přeci jen gólu dočkali, po skrumáži ve vápně se k míči dostal Koutník a balón uklidil do sítě, rozhodčí však viděl v předchozím souboji faul a tak branka neplatila.

Za druhý poločas se nemusí Sepekovští vůbec stydět, s nejlepším týmem soutěže hráli o bod až do poslední chvíle.

Sepekov  –  Semice  0:1

Sestava: Mašek – Palus, Hadáček L., Baloun, Koutník – Bolek, Kosobud, Kašpar, Hadáček J., Hlavín(Staněk) – Tupý

Trenér: Martin Petr

Hráč utkání: Martin Tupý