Sepekov si vyšlápl na Strakonice

Po nepříliš vydařeném utkání na hřišti Bělčič čekalo sepekovské hráče poslední domácí utkání této sezóny. Soupeřem jim bylo mužstvo, které se nachází na první příčce tabulky – Junior Strakonice. Hosté měli před tímto utkání jistotu postupu, to domácí se nacházejí v klidném středu tabulky.

V sobotním parném horku se hrál fotbal mezi oběma šestnáctkami. V 18. minutě se po faulu na Bolka postavil k přímému kopu z pravé strany Smrčina, balón poslal na malé vápno, kde si ho Tupý zpracoval na prsa a hlavou doklepl míč k tyči, 1:0. Ve 22. minutě přišli s odpovědí hosté, po rohovém kopu se míč odrazil od domácího Kašpara k volnému Cibulkovi, jenž napálil míč z 30-ti metrů z voleje do brány, 1:1. Po této brance hosté ožili a začali více útočit. V 25. minutě si strakonický hráč navedl míč od lajny do středu, poslal přihrávku na rozběhlého rychlonohého spoluhráče, jenž sám z úhlu pálil jen do připraveného Procházky v bráně. Hned vzápětí mohl stejný hráč svou chybu napravit, po špatné rozehrávce domácího Balouna si hostující hráč navedl míč do vápna ale trefil pouze bližší tyč domácí branky. A tak udeřilo na druhé straně, ve 42. minutě se k rohovému kopu postavil Tupý, balón poslal na Bolka, který se vyšplhal do vzduchu a hlavou zamířil přesně, 2:1.

To druhý poločas už tak zajímavý nebyl. Oběma mužstvům docházely v horkém počasí síly a šancí se rodilo jen málo. Až v 75. minutě sklepl míč po autovém vhazovaní Tupý na Doubka, ten poslal přízemní centr na zadní tyč, kam se prodral do zakončení Bolek, jenž zblízka trefil pouze hostujícího gólmana. V 80. minutě odpískal rozhodčí „sporný“ faul Kašpara ve středu hřiště, následný přímý kop poslal hostující hráč přímo na hlavu svého spoluhráče, jenž míč poslal do brány, kde ho na poslední chvíli vykopl z brankové čáry Koutník L. V 84. minutě se dostal na hranici velkého vápna ke střele Smrčina, jenž pálil těsně vedle a z následné akce, kterou založil dlouhým pasem Bolek, pálil z úhlu Koutník M. vedle brány. Poslední šanci zápasu měli hosté, v 85. minutě se strakonický obránce probil až do vápna, přihrávkou před bránu vybídl spoluhráče ke skórování, před ním ukopl balón Palus a následný odražený míč skončil těsně nad bránou.

Sepekov A – Junior Strakonice  2:1 (2:1)   Goly: Tupý, Bolek

Sestava: Procházka – Palus, Hadáček, Baloun, Vu Quang Thai(Doubek J.,Hlavín A.) – Bolek, Kašpar, Smrčina, Koutník L. – Tupý, Čunát(Koutník M.)

Trenér: Petr Martin

Hráč utkání: Hadáček Lukáš