Trpké loučení se sezónou

Rezerva poslední kolo zavítala do Božetic. Tabulka se před utkáním vykrystalizovala tak, že vítěz postoupí do boje o třetí místo s druhým mužstvem skupiny A, III. třídy Okresní soutěže. Sepekovští předem boj nevzdávali a s odhodláním poprat se o dobrý výsledek odjížděli do Božetic. U sousedů je mimo soupeře zastihl prudký liják, který zhatil oběma mužstvům prakticky jakoukoliv rozcvičku a tak se šlo rovnou do utkání.

S kapitánskou páskou vedl do utkání Sepekovské exbožetický Martin Hait. Úvod byl vyrovnaný. Centry za obranu většinou na silně podmočeném trávníku utíkali do zámezí. Přesnější přihrávky byli schopni spíše domácí, kteří se také více dostávali do nebezpečných situací. V 21. minutě padl první gól. Po centrovaném míči za obranu hostí se k dorážce dostal Podlipský a poslal Božetice do vedení. vyrovnávací branku zařídil po přihrávce Haita Tomáš Himl, který obstřelil gólmana a srovnal tak poločasový stav na 1:1.

Druhé dějství začaly lépe Božetice. Po úniku dvou na jednoho uklízel na přední tyč opět Podlipský. Hosté se snažili se zápasem něco udělat, nicméně jejich centry ani rohové kopy k ohrožení branky nevedly. Prosadil se až v 64. minutě Kašpar, který křížnou střelou srovnal na 2:2. Tento stav držel i přes řadu úniků domácích útočníků. Skvěle chytal sepekovský gólman Mrázik, který vyřešil hodně ošemetných situací. Na druhé straně podržel domácí tým gólman Pultar, který vychytal na přední tyči střídajícího Honzu Mičku. V poslední minutě základní hrací doby vystřelil domácím tři body Franta Horek, který střelu z velké dálky trefil po zemi neomylně o tyč bránu bezmocného Mrázika.

Sepekovští v první půli přišli o Jirku Doubka, který si obnovil zranění ramene. Přejeme mu brzké uzdravení!