Ubojovaná remíza

muzia-sedlice17Po odloženém venkovním utkání, které Sepekovští odehrají 28. září, čekal na mužstvo Sepekova souboj se Sedlicí. Hostující mužstvo ještě minulý rok hrálo Krajský přebor, momentálně zaujímalo druhé místo v tabulce – domácí Sepekov nečekalo jednoduché utkání.

Domácí v kompletní sestavě nechtěli hostům dát nic zadarmo. Od začátku utkání se hrál tvrdý fotbal plný soubojů. Hra se odehrávala především mezi vápny, mírně aktivnější byli domácí. Ve 14. minutě odhlavičkoval balon domácí stoper Kosobud, míč prodloužil opět hlavou Tupý na rozběhnutého Staňka, jenž se ocitl v úniku sám na bránu a svoje sólo zakončil s přehledem k tyči, 1:0. I nadále útočili spíše domácí, především na pravé straně dělal Bolek problémy hostující obraně. Jednu z velkých šancí měl Kosobud, který si z úhlu stáhnul míč na levou nohu, ale mířil nepřesně a nedůrazně. To Sedlice hrozila především ze standardních situací, které v první půli Sepekovští dokázali ubránit.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Míče létaly především vzduchem, následoval boj o každý metr hřiště. V 53. minutě hostující hráč před vápnem poslal přihrávku do strany na rozběhlého Sladkého, jenž propálil z úhlu Procházku v domácí brance, 1:1. Sepekovští se však touto brankou nenechali zlomit. Do dobré šance se dostal Smrčina, jenž pálil z první z velkého vápna, hostující gólman však předvedl dobrý zákrok. Na druhé straně se po chybě domácí obrany dostal sedlický Škulina, sám před bránou poslal míč vedle. V 88. minutě fauloval Kosobud před vápnem hostujícího kapitána, k následnému přímému kopu se postavil Škulina a pálil nad. O 2 minuty písknul rozhodčí ještě jeden faul před vápnem, k míči se postavil opět hostující útočník a opět pálil nad.

Sepekov – Sedlice  1:1  (1:0)  Goly: Staněk

Sestava: Procházka – Doubek, Novák, Kosobud, Palus – Smrčina(Koutník), Kašpar, Hadáček, Bolek – Tupý, Staněk

Trenér: Martin Petr
Hráč utkání: David Kašpar