Výsledková mizérie pokračuje

Poslední říjnový víkend zavítalo na sepekovský trávník  mužstvo Sedlice. V nedělním větrném utkání se potkaly dva týmy s rozdílno formou, zatímco Sepekovští poslední zápasy prohráli, hostům se daří o poznání lépe a dotáhli se na čelo tabulky.

Začátek zápasu začali domácí aktivněji s cílem zlomit jejich nepříznivou sérii porážek. V první půli jim navíc pomáhal vítr v zádech, který místy činil utkání neregulérní. Domácí se tlačili do útoku, nepouštěli soupeře z vlastní poloviny, avšak větší šance nepřicházeli. Ve 30. minutě se po ojedinělé akci dostal k odraženému míči hostující Mezera a ránou levou nohou poslal míč přesně k tyči, 0:1. I nadále se hrálo na branku Sedlice, gól se však domácím nepodařilo vstřelit.

To druhý poločas byl o poznání zajímavější. Hned ve 49. minutě se po standardní situaci objevil za domácí obranou zcela volný kapitán Čabrádek, který krásně hlavou zavěsil pod břevno, 0:2. O chvíli později ukázal sedlický kapitán svou druhou tvář, Hadáček J. odehrál na půli hřiště míč a urostlý hráč skluzem na stojnou nohu ukončil sepekovskému mladíkovi sezónu. Rozhodčí ohodnotil tento zákrok žlutou kartou a doporučil hostujícímu kapitánovi vystřídání – jak vidno, pravidla fotbalu se mění tak rychle, že je obyčejný člověk nestačí sledovat ani pochopit. V 56. minutě fauloval loktem hostující hráč ve vápně Hadáčka L. K následnému pokutovému kopu se postavil sám postižený a s pomocí nerovnosti hřiště snížil na 1:2. V 74. minutě zahrávali Sedličtí rohový kop, po souboji na přední tyči zůstal mimo bránu domácí gólman Mašek, toho využil hostující Dumský, jenž uzmul míč na velkém vápně a poslal balón do prázdné branky, 1:3.

Sepekovským se nepodařilo zastavit pád tabulkou. V posledním kole navíc zajíždějí na hřiště posledních Kestřan, na které mají náskok pouze 4 body.

Sepekov  –  Sedlice  1:3  (0:1)  Goly: Hadáček L.

Sestava: Mašek – Baloun, Hadáček L., Novák, Koutník – Bolek, Kašpar, Kosobud, Hlavín – Tupý, Hadáček J.(Palus)

Trenér: Martin Petr

Hráč utkání: Lukáš Hadáček