Vydřený bod

Po nedobrém výkonu na hřišti v Bechyni čekalo sepekovské A mužstvo zápas s týmem Blatné. Hosté se nachází v tabulce na druhém místě a před zápasem si nepřipouštěli nic jiného než výhru.

Na rozbahněné sepekovské hřiště přivedla tentokráte obě jedenáctky paní rozhodčí Weindenthalerová. A hned od začátku utkání přihlížela neurovnané hře obou mužstvem, která probíhala především mezi oběma vápny. Hosté z Blatné však byli o poznání fotbalovější. Po standardní situaci z pravé strany nechal domácí Kosobud M. zcela volného hráče, který v malém vápně poslal míč za záda domácího Máchy. Sepekovští se ještě ani nestihl oklepat z prvního gólu a už prohrávali o dvě branky. Ze středu hřišti poslali hosté míč na rozběhnutého útočníka, který špatně vyběhnutého Máchu obhodil a míč skončil v síti podruhé. Po tomto gólu přidali domácí na obrátkách a snažili se alespoň o snížení stavu. V dobré šanci si ve vápně zpracoval míč na prsa Hadáček, svou pomalou reakcí se však sám o možnost zakončení připravil. Na druhé straně po souboji domácího Doubka s hostujícím útočníkem odpískala rozhodčí přímý kop z hranice vápna. Z dobré pozice však hosté poslali míč pouze nad branku.

Do druhého poločasu vstoupili domácí značně aktivněji. Zvýšeným pohybem a především bojovností hosty překvapili. A hned z kraje druhého poločasu se jim podařilo vstřelil kontaktní gól. Po centru do vápna zahrál hostující bek nešikovně rukou a následnou penaltu s přehledem k tyči proměnil Hadáček. Tento gól domácí nabudil a stále více se tlačili do zakončení. Z rohového kopu trefil břevno Holub. Na druhé straně po rychlém brejku nešikovně hlavou zahrál Doubek a nabídl hostujícímu útočníkovi dobrou šanci, s kterou však blatenský útočník nenaložil dobře a míč poslal vedle branky Máchy. Přibližně 5. minut před koncem zápasu poslali domácí centr na Kosobuda L., ten hlavou prodloužil na Bolka J., který si naběhl za hostující obranu a střelou k tyči srovnal skóre na 2:2.

Domácí vydřeli bod až v samotném závěru utkání. Zejména výkonem v první půli si sepekovští pokazili možnost na lepší výsledek.

Sepekov A – Blatná   2:2  (0:2)                 Branky: Hadáček z pen., Bolek Jan

Sestava: Mácha – Doubek, Bolek L., Daněk – Bolek J., Kosobud M.(Hoferek), Novák, Hadáček(Palus), Holub – Smrčina, Dušek(Kosobud L.)

Trenér: Peták Martin

Hráč zápasu: Kosobud Lukáš

5 Responses

1. brko

můj hráč zápasu byl honza bolek, nejen proto že vstřelil remízový gól, ale táhl většinu útoků a byl u všeho
    je jistě chyba, že m.k. nechal samotného hráče v malém vápně, ale malé vápno je vlastně brankoviště a tudíž prostor, kde by asi měl kralovat brankař

2. Mára

z mého pohledu bych kladně hodnotil celkovou chuť týmu zvrátit tragický začátek a urvat body. Druhý poločas jste mákli a donutili soupeře pouze k odkopům. Škoda že vás to nakoplo až v druhém poločase, myslim si že kdyby jste hráli půl hoďky tak by jste vítězný gól dali.

3. Mára

Plus hodně znát byl Lukáš Kosobud, který byl v útoku hodně cítit…(trenky měl čistý – ptal jsem se po zápase)