Béčko nadělilo „bůra“

V neděli odpoledne rezerva odehrála předposlední domácí zápas proti Albrechticím. Soupeř přijel v početné sestavě. Béčko se snažilo odčinit porážku v derby v Božeticích a předvést už konečně zlepšený výkon. Albrechtice k tomu měly být ideální soupeř, neboť se nacházejí na předposledním místě a Béčko na jejich hřišti na podzim vyhrálo 9:0.

Od úvodních minut bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Rezerva lépe kombinovala, nepouštěla hosty za půlku a odměnou jí byl brzký gól. Již ve 2. minutě rozehrál do křídla míč Havlíček, Jirka Doubek ho navedl do vápna odkud přihrál na Petra Dědiče, který zakončil do prázdné brány, 1:0. Hosté měli spíše sporadické závary, několik nedotažených centrů,  přímá střela však v první půli na brankáře Cihláře nešla. V 18. minutě přidal druhou trefa utkání Bočan, který si naběhl na autové vhazování Adama Hlavína, zpracoval si míč na levou nohou a vyvěsil míč do šibenice hostující branky, 2:0. Domácí měli velké množství šancí, nicméně žádnou další nevyužili a tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

Po poločase se osmělili hosté, když po rohovém kopu střílel albrechtický útočník k tyči, kde předvedl perfektní zákrok Cihlář a vytěsnil míč směřující do branky. V 51. minutě se prosadil kapitán Honza Mácha, který po nákopu Šťastného vybojoval míč na hranici velkého vápna, uvolnil se do zakončení a okolo gólmana zaznamenal třetí zásah, 3:0. Zápas se místy měnil v jednostrannou záležitost, když své akce neproměnili Havlíček, Koutníkové ani Himl. V 65.minutě se konečně prosadil i dobře hrající Havlíček, který po centru Lukáše Koutníka zalepil míč na kopačce, obehrál hostujícího stopera a obstřelem placírou rozvlnil síť, 4:0. Poslední zápis do kolonky střelců si připsal Tomáš Himl, který po přihrávce Honzy Mičky navedl míč do vápna, odkud přihrál před prázdnou branku Koutníkovi, ten již neměl problém doklepnout míč, 5:0. Poslední obrovskou šanci měl Tomáš Himl, který v samotném závěru postupoval sám na brankáře, udělal mu kličku a poté sám před prázdnou bránou poslal míč levou nohou vedle pravé tyče.

Sepekovští si po dlouhé době užili pohodový zápas. Čeká je však tuhý boj o čelo tabulky, neboť teď míří na hřiště Skal, které doma neprohrávají.

Sepekov B – Albrechtice B  5:0  (2:0)  Goly: Dědič, Bočan, Mácha, Havlíček, Himl

Sestava: Cihlář – Šťastný, Bočan, Novák, A. Hlavín – J. Doubek, Mácha, Himl, Koutník M. – Havlíček, Dědič

Průběžně střídali: Mička, L. Koutník, Hait