Nový kabát

Nový znak Od založení klubu v roce 1936 se toho v sepekovském fotbale změnilo mnoho. Výstavba kabin, jejich renovace, instalace automatického zavlažování trávníku, sportovní úspěchy i prohry. Historii klubu poslední desetiletí lemuje další pilíř, kterým je znak TJ SOKOL Sepekov. Jeho vznik se datuje k sezoně 1999/2000. Přestože nás toto logo provází už více než 12 let, nikdy se neobjevilo na dresech žádného z našich mužstev. Téměř na den přesně před rokem, byl díky pracovitosti party mladíků ze Sepekova spuštěn oficiální web TJ SOKOL Sepekov. Po počátečním úskalí se získáváním článků, aktualizacemi stránek či drobnými nepřesnostmi ve výchozím datovém nastavení se nám podařilo přilákat velké množství uživatelských návštěv.

Dovolte mi pár statistických údajů:

 • Počet unikátních návštěv k datu 18.02.2012:   3716.
 • Počet celkových návštěv k datu  18.02.2012:   16 962.
 • Nejnavštěvovanější měsíc: Září 2011 s počtem 2126 návštěv.
 • Nejčtenější článek: Mise splněna (798 přečtení).

Za dobu provozu jsme se s větším či menším úspěchem pokoušeli o různé projekty. Počínaje videoklipy, anketami, rozhovory, pozvánkami apod.

Po roce od prvního spuštění se náš tým rozhodl pro radikálnější řez. Stránkám jsme ušili nový, dynamičtější kabát, k němuž jsme připojili i námi vytvořené logo, které si můžete stáhnout v download sekci jako wallpaper na plochu nebo do vašeho mobilního telefonu.

Tímto samozřejmě naše práce nekončí, i nadále se budeme pokoušet o inovativní změny v propagaci našeho klubu a to nejen ve virtuálním světě.

Závěrem bychom chtěli poděkovat lidem, kteří byli, jsou a doufejme, budou ochotni odpovědět na otázky naší redakce a vkládat reporty z jednotlivých utkání, jakožto i ostatním čtenářům, bez kterých by naše snaha neměla smysl.

V případě potřeby můžete použít kontaktní formulář.

10 Responses

 1. brko

  to logo perfektní! – gratuluju týmu autorů!
  určitě bych nechal udělat výšivku nebo potisk – třeba na trika nebo polokošile pro členy klubu ale i k volnému prodeji

 2. Dandý

  Gratulace autorum, perfektní práce…. Souhlasim s nápadem přenést logo na oblečení, čepice, šály, hrnky apod… 🙂

 3. Logo se opravdu povedlo, myslím, že bychom ho mohli přijmout jako nové oficiální logo klubu a následně dle zájmu nechat udělat výšivky nebo potisk.

 4. HAD (Messi)

  Velká pochvala pro autory tohoto webu odvedli jste vinikající práci. Logo opravdu parádní. Nemá to chybu. 😀

Leave a Reply