Béčko porazilo Hrazánky

V tradiční nedělní čas odehrálo své poslední domácí utkání Béčko. Soupeř z Hrazánek má ve svém středu několik velmi dobrých fotbalistů, jakožto i nejlepšího střelce soutěže, a tak domácí tým nečekalo nic lehkého. Mírným zklamáním byla divácká návštěva, kdy na začátek utkání zdravil domácí tým takřka prázdný balkón.

První minuty znamenaly plno nepřesností a osobních soubojů. Béčko si nedokázalo vytvořit souvislejší tlak, Hrazánky vyčkávaly na vlastní polovině a vyrážely do velmi nebezpečných protiútoků. Několikrát jim ke skórování chyběl krok popřípadě přesnější přihrávka. K prvnímu ohrožení brány se dostal Michal Koutník, který pálil z úhlu. Ve 13. minutě si hosté vstřelili vlastní gól po zahrávaném rohu Honzy Máchy na přední tyč. Hrazánky nadále praktikovaly stejný styl, tedy velké množství nákopů za nebo na obranu domácích. Rezerva se tomuto stylu přizpůsobila a tak to byl festival nákopů to země nikoho. Druhou trefu zařídil Jirka Doubek po skvělé přihrávce Lukáše Kosobuda, jenž ho našel před prázdnou bránou. Hrazánky snížily v 37. minutě. Po ztrátě míče ve středu hřiště roztáhli hosté hru do strany, odkud přišel centr na malé vápno, kde hrazánecký útočník hlavou mířil neomylně.

Druhá půle nebyla od obou mužstev příliš fotbalová. K velké příležitosti se dostal Honza Mácha z přímého kopu, ale hostující stoper vystihl záměr a míč směřující do brány vyhlavičkoval. Na druhé straně měli hosté několik velmi nadějných závarů a odražených míčů, ale bez úspěchu. Hostující záložník pálil z otočky těsně vedle brány. Domácí Michal Koutník lobem nedokázal přesně trefit branku, a když se ani střídající Lukáš Hlavín nedokázal prosadit do vyložené gólové šance, skončilo utkání vítězstvím domácích 2:1.

Rezerva doma opět nepředvedla nijak oslnivý ani pohledný fotbal, nicméně si účelně dokráčela pro další vítězství a stále ještě může pomýšlet na druhé místo v tabulce. V cestě jí stojí poslední soupeř z Božetic. Derby se hraje v Božeticích, neděle 16:00. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem našim příznivcům za podporu v sezóně!

Sepekov B – Hrazánky 2:1 (2:1)

Góly: vlastní, Jiří Doubek