Derby ovládly Božetice

Pohled na kabiny a hřištěSouboj rezervních týmů Sepekova a Božetic byl hlavním tahákem víkendového dění na sepekovském trávníku. Béčko i přes veškerou snahu nedokázalo bodovat ani po páté v řadě a nadále se nachází na samém chvostu tabulky.

Od úvodních minut to byli domácí, kdo určoval tempo hry. Zejména rychlonohý Havlíček dělal hostující obraně značné problémy a byl to také on, kdo otevřel skóre zápasu. Po přihrávce Cihláře dokázal prostřelit hostujícího Hanzlíka, 1:0. Domácí i nadále kontrolovali hru a nepouštěli hosty do větších šancí. Naopak si sami vypracovali pár nadějných příležitostí, kdy zakončoval po sólu Mička, střelou z vápna Cihlář a zblokovaný pokus si připsal i Havlíček. Po sérii šancí udeřilo na druhé straně. Nejprve velkou šanci promarnil Vácha. Poté však po zaváhání Mičky na kraji hřiště hosté přenesli centrem míč na zadní tyč, kde prohrál souboj L. Koutník s hostujícím Haitem, který sám proti Mrázikovi uspěl, 1:1.

Do druhé půle domácí vstoupili chybou Nováka, který špatným zpracováním připravil míč proti noze Váchovi, jenž ranou do šibenice nedal domácímu gólmanovi šanci, 1:2. Sepekovští se snažili přitlačit hosty na jejich polovině. Své šance si vypracovali Cihlář a Koutník, kteří však skórovat nedokázali. Domácím poté pomohlo vyloučení Váchy, aby mohli stále stupňovat svůj tlak. Do vyložené příležitosti se dostal Cihlář, který tváří v tvář Hanzlíkovi neuspěl, stejně jako Koutník. A když neuspěl po sólu středem hřiště ani ranou ze střední vzdálenosti Novák, skončilo derby vítězstvím hostů 1:2.

Domácí rezerva toto kolo přišla nejenom o šanci na další bodový zisk, ale i o trenéra Daňka, který složil svojí funkci. Děkujeme za odvedenou práci a přejeme mnoho příjemně strávených chvil.

Sepekov B – Božetice B  1:2  (1:1)  Goly: Havlíček

Sestava: Mrázik – Šťastný, Novák, Kašpar (Bočan), Volf – J. Doubek, Vrkoč, Mička (Dědič)– L. Koutník, Cihlář, Havlíček (Hanus)