Jasná záležitost

Po sérii tří výher na domácím hřišti čekalo Sepekovské utkání na půdě nedalekých Chyšek. Tento zápas byl souboj o horní příčky tabulky, domácí okupovali třetí příčku, zatímco hosté ze Sepekova byli pátí. Sepekovští se tentokráte museli obejít bez svého kapitána Martina Tupého a bylo to znát.

Hned v úvodu bylo zřejmé, kdo bude na hřišti pánem. Domácí dobře bránili a těžili ze své osvědčené hry po stranách hřiště. Ve 3. minutě ztratili Sepekovští balon na půli hřiště, domácí obrana na nic nečekala a poslala dlouhý míč na rozběhlého Šimáka, který postupoval sám na Maška v sepekovské bráně a s přehledem proměnil, 1:0. V 11. minutě po další rychlé akci Chyšeckých chtěl situaci zachránit sepekovský Mašek a balón sebrat do ruky, před ním ho však ukopl Koutník, jeho odkop však směřoval pouze na velké vápno k Šimákovi, který poslal balón do prázdné branky, 2:0. Sepekovští se nemohli dostat v této fázi hry do žádné útočné akce. Až před koncem poločasu nejprve pálil z levé strany Hlavín, bohužel pro hosty pouze do boční sítě. Po pravé straně se poté prosmýkl Hadáček J., svou přihrávkou hledal na penaltě Kašpara, jenž balón přeběhl. Do kabin se šlo za jasného vedení Chyšek.

Do druhé půle vstoupili hosté lépe, více zahustili střed hřiště a hra se opticky vyrovnala. V 59. minutě přišel definitivní zlom zápasu, na rohový kop si naběhl domácí Barda a z malého vápna uklidil míč do sepekovské branky, 3:0. Od této chvíle už se utkání pouze dohrávalo, otázkou bylo, kolik domácí přidají branek. V 70. minutě si domácí Kosík navedl míč do středu hřiště, po srážce hostujících stoperů obešel hravě i Koutníka a pohodlně uklidil balón do brány, 4:0. V závěru si domácí vypracovali ještě několik slibných akcí ale sepekovský Mašek je s vypětím všech sil dokázal pochytat.

Sepekov byl v tomto utkání od začátku až do konce horším týmem. Jeho neurovnaná hra na chyšecký systém nestačila. V dalším utkání čeká Sepekovské domácí utkání s prvními Semicemi, které mají velkou formu.

Chyšky – Sepekov  4:0  (2:0)

Sestava: Mašek – Palus, Hadáček L.(Hrych), Baloun, Koutník – Hlavín(Doubek), Kašpar, Novák(Kosobud) – Staněk, Hadáček J.

Trenér: Kosobud Michal

Hráč utkání: Vojtěch Baloun