Konečně se dočkali

Pohled na hřištěV minulém utkání, kdy se sepekovské B mužstvo sešlo horko těžko, čekalo tým Sepekova domácí utkání s Oslovem. Hosté se nacházejí na druhém místě v tabulce, domácí bez bodu na posledním. Tentokráte se však sepekovští sešli v plném počtu a na lavici bylo připraveno pět náhradníků.

A od začátku utkání byli překvapivě online payday loans lepší domácí. Ti se více tlačili do útoku a lépe kombinovali. Do první šance onlinepaydayloansusca.com se dostal Červený, když dostal přihrávku z pravé http://paydayloansonlinecaus.com/ strany na velké vápno, odkud vypálil na hostující branku, gólman však míč vyrazil na roh. V 9. minutě si mezi domácí beky naběhl hostující útočník, sepekovský Čapek skvěle vyběhl, payday míč payday loan store však vyrazil k nohám Hubáčka, kterým lobem otevřel skóre utkání, 0:1. Tento gól domácí opařil a do konce poločasu se snažili z obdržené branky oklepat. Tým Oslova byl v prvním poločase lepším mužstvem, další branku se mu nepodařilo vstřelit.

I druhý poločas začali aktivněji hosté. V 55. minutě byl faulovaný Dědič hostujícím obráncem před payday loans velkým vápnem. K přímému kopu se postavil stoper Novák, jenž přízemní tvrdou střelou překonal hostujícího brankáře, 1:1. To bylo opět na dlouhou dobu poslední vzrušení. Až do 85. minuty, kdy Novák poslal dlouhý pas na vystřídavšího Kosobuda, který zakončil akci hlavičkou, na štěstí pro hosty gólman střelu vyrazil. Na druhé straně se pak dostával hráč Oslova do zakončení, na poslední chvíli si však míč ukopl. V 87. minutě zatáhl po pravé straně Koutník L. onlinepaydayloansusca.com míč, následně ho poslal na Kosobuda, ke kterému se dostal po teči obránce a ze vzduchu nedal z blízka brankáři šanci, 2:1. Konec utkání si již domácí pohlídali a tak mohli slavit letošní první výhru.

Sepekovská rezerva se ve značně obměněné sestavě dokázala konečně bodově prosadit. Doufejme, že první tři body do tabulky napomohou rezervě v neděli ke zlepšení nízké účasti payday loans online hráčů na venkovních zápasech.

Sepekov B – payday loan online Oslov 2:1 (0:1) Goly: Novák, Kosobud

Sestava: Čapek – Volf, Novák, Heřman(Koutník M.), Kašpar – Hlavín, Mička, Stibor(Kazda), Červený(Doubek) ez internet payday system login – Havlíček(Koutník L.), Dědič(Kosobud)