Na závěr prohra

Umělá tráva

K poslednímu utkání dosavadní sezóny vyrazilo sepekovské „A“ mužstvo na hřiště vzdálených Sousedovic. Sepekovští neměli ani před posledním zápasem jistotu 12. místa v tabulce a tedy pokud nechtěli skončit předposlední, museli vyhrát. Domácí se však nacházejí v tabulce na předních místech a na hřišti to bylo znát.

Od začátku utkání se hosté ze Sepekova bránili útokům domácích. Ti volili rozehrávku v zadních řadách a poté dlouhý míč na rozbíhající se útočníky či rovnou centr do vápna. Hostům se však dařilo úspěšně odolávat domácím atakům a naopak hrozili z rychlých protiútoků, které táhl většinou aktivní Hadáček J. Asi do největší šance se dostal Smrčina, to když mu právě Hadáček předložil přihrávku do vápna, vytáhlý záložník si však v rozhodující chvíli míč ukopl. A tak největší šanci první půle měli domácí. Hostující Kosobud M. fauloval na hranici velkého vápna domácího Glazunova. Z následného trestného kopu namířil domácí hráč míč jen těsně vedle tyče gólmana Hoferka.

Druhý poločas začali lépe hosté. Lépe kombinovali, avšak veškerá jejich snaha končila na velkém vápně domácích. Ti naopak byli velice produktivní. Po přihrávce ze středu hřiště si do volného prostoru naběhl Glazunov, s míčem doběhl až do vápna a střelou na zadní tyč nedal Hoferkovi šanci, 1:0. Od té doby vrhli poslední síly do útoku hosté. Po přímém kopu Daňka se k odraženému míči dostal Kosobud M., kterého na brankové čáře vychytal domácí brankář. V poslední minutě utkání sám na bránu utíkal vystřídavší domácí útočník, po střele nad bránu se však ještě zranil.

I přes prohru skončili sepekovští na 12. místě v tabulce, což je pro ně zklamáním.

Sousedovice – Sepekov  1:0  (0:0)

Sestava: Hoferek – Doubek, Kosobud L., Dušek – Bolek, Novák, Kosobud M., Daněk, Smrčina – Hadáček J.(Hadáček L.), Kothera(Havlíček)

Trenér: Peták Martin

Hráč utkání: Novák Pavel