Neúspěšný boj o sestup

Muži B V posledním zápase sezóny se sepekovští střetli na domácím hřišti s týmem z Krče. Oba týmy se nacházely na samém chvostu tabulky a tento zápas rozhodoval o sestupujícím mužstvu. Že jde o důležitý zápas, naznačovalo i nasazení 3 rozhodčích.

Od začátku zápasu hrála obě mužstva ve vysokém tempu. Už ve 3. minutě fauloval domácí Novák ve vápně hostujícího hráče. K následné penaltě se postavil hostující gólman, který domácímu Mrázkovi v brance nedal šanci. V 15. minutě hosté rychle rozehráli míč na rozběhlého útočníka, který postupoval až do vápna, kde svoji akci nepřesně zakončil střelou na zadní tyč. V 18. minutě se skvěle na velkém vápně uvolnil Cihlář, jeho střela na přední tyč do branky nemířila. O 3 minuty později útočili hosté opět po pravé straně, jejich útok zastavil až Kosobud, který svým odkopem jen těsně minul bránu Mrázika. Běžela 26. minuta když Cihlář poslal centr na zadní tyč, kde byl připravený Kosobud, který hlavou srovnal skóre na 1:1. O minutu později se do vápna probil Červený, předložil přihrávku na penaltu Daňkovi, kterému sebral míč hostující obránce. 30. minuta, Volf nacentroval na Vrkoče, po odrazu se dostal míč k Červenému, který míč uklidil za záda hostujícího gólmana, 2:1. V 35. minutě zahrávali hosté standardní situaci, po které se dobrým zákrokem prezentoval Mrázik. 3 minuty před koncem poločasu zahrál Cihlář přímý kop, který zakroutil do šibenice, hostující gólman však předvedl skvělý zákrok.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně. K jistotě záchrany potřebovali vstřelit ještě 2 branky. V 52. minutě chybně rozhodčí Linhart odpískal faul na velkém vápně. Následný pokus skvěle zlikvidoval domácí Mrázik. O minutu později dobře hrající Soldát postupoval po pravé straně, poté předložil přihrávku do vápna Vrkočovi, kterému radost z gólu zkazil dobrým zákrokem hostující gólman. V 56. minutě útočili hosté po levé straně, odsud poslali míč do malého vápna na volného útočníka, který svou střelu poslal vysoko nad bránu. Srovnání skóre přišlo v 65. minutě, kdy hosté zahrávali standardní situaci, po které na zadní tyči vstřelili gól hlavou. A hned po 5. minutách přispěchal s odpovědí domácí Hrych. Z 35 metrů poslal míč do šibenice bezmocného hostujícího gólmana. Běžela 79. minuta když Mička postupoval sám od půli hřiště na vyběhnuvšího hostujícího gólmana, domácí matador si nedokázal s touto situací poradit. A tak udeřilo na druhé straně. Po rohovém kopu se hosté prosadili opět hlavou a tak zápas skončil remízou 3:3.

V posledním zápase předvedla rezerva pěkný výkon, ze kterého museli mít dobrý pocit jak hráči, tak i fanoušci. Jediná kaňka na tomto zápase byl výkon rozhodčího Linharta, který svým jednostranným výkonem ovlivnil vývoj celého utkání.

Sepekov B – Krč  3:3 (2:1)      Branky: Kosobud, Červený, Hrych

Sestava: Mrázik – Volf(Mička), Kosobud, Novák(Hrych), Dušek – Soldát, Vrkoč, Dědič – Daněk, Cihlář(Motrinec), Červený

10 Responses

1. brko

myslim že tento pan “rozhodčí” ukázal co umí už v památné fotbalové frašce v Kostelci, před pár lety. tito pánové jsou ostuda fotbalu!
    budiž dobrý výkon na závěr tou optimistickou tečkou za nepovedenou sezónou.

2. Šimi

Ještě že jsem tam nebyl, už jen z vyprávění bych musel zabít rozhodčího 😀 😀
    Škoda 3 bodů

3. Máchič Honza

Je pravda,že pískal hrozný hovno, a kdyby to bylo třeba tak nás seřezal víc,ale na druhou stranu ty tři goly nám on nedal..Nevadí, musíme vyhlížet lepší zítřky příští sezónu!!

4. To Brko: Rozhodčí to byl jiný než v památném zápase v Kostelci. A v Kostelci to byl zářez totální, kdežto tady to tak drsný nebylo. Ale kdoví co by se dělo, kdy “B” vedli o 2 nebo 3 branky. Nicméně pravdu má Máchič, že 3 goly jsme dostali a rozhodčí je nedal. Možná jednomu pomohl otočením faulu. Ale je opravdu zarážející, že na takovýto zápas delegují krajské rozhodčí (i případ Kostelec), že by to rozhodčí okresu takto “dobře” nezvládli?

1. brko

na zápase jsem nebyl, takže nemohu hodnotit, jen jsem reagoval na ohlasy z okolí. nicméně též souhlasim s Máchičem.
      myslel jsem že tento arbitr byl onehdá na lajně, kde statečně přehlížel i do očí bijící ofside!

5. Máchič Honza

Taky si myslim,že v Kostelci byl na lajně! Jinak jestli mě paměť neklame tak to tehdy pískal Rint!! A myslim,že to co se dělo tehdy tam jen tak něco nepřekoná!!

1. Je to přesně tak jak řikáš! Na Rinta rovněž v životě nazapomenu, protože zápas v Kostelci byl s jeho strany velmi “profesionálně” odpískán.

6. Já si nemyslím, že tam vůbec byl. Na protější straně byl rozhodně sudí Trkovský a u kabin si myslím, že tenkrát byl “domácí” Šika – nejsem si jistej, ale jsem přesvědčenej, že to byl někdo z milevského regionu.
    Takže propříště pozor, pokud přijede pískat někdo z kraje!! – Ale v pralese??

7. Máchič Honza

Oni nás v tom Kostelci sekli víckrát,ale co si pamatuju tak myslim, že ten zápas co pískla Rint byl Šika ještě kapitán Kostelce! Jinak já myslim ten zápas, kdy jsme měli asi 2 červený a 13 žlutých karet!:)