Povánoční SRANDA TURNAJ v ping-pongu

V pondělí 27.12.2021 se uskutečnil po dvou leté odmlce další ročník přátelské akce – Povánoční SRANDA TURNAJ v ping-pongu.
Akci navštívilo 27 hráčů, kteří se rozdělili do 5 základních skupin. Skupina A, B byla po 6 hráčích, skupina C-E po 5 hráčích. Do dalšího kola postupoval hráč ze sk. A, B na 1.-3. místě, ze skupin C-E na 1. a 2. místě. Celkem 12 hráčů postoupilo. Do finálové šestky postupoval ze skupiny hráč na 1.-3. místě. Ve všech skupinách se hrál každý s každým. Hrálo se na 2 vítězné sety.Obecně je turnaj pro všechny věkové kategorie, co nechtěli sedět doma a přijít se tak odreagovat, setkat s kamarády a pobavit se, podebatovat, zasmát, fandit nebo jen tak stmelit partu… Turnaje se ale i účastní jak hráči, tak fanoušci sepekovského fotbalu. Hrálo se na 5ti stolech, které zapůjčili jednotlivý účastníci turnaje.Tato akce už proběhla v roce 2018 jako testovací “nultý” ročník, o rok později již 1. ročník. V roce 2020 se turnaj z epidemiologických důvodů nekonal.

Základní skupiny:Skupina A: Tupý Martin (postup), Stehlík Lukáš, Matěja Jiří ml. (postup), Krahula Michal, Matěja Jiří st., Doubek Jiří (postup)
Skupina B: Koutníková Lenka (postup), Doubek Vojtěch, Kauffmann Tom, Zeman Jan (postup), Cihlář Zbyněk, Staněk Jan (postup)
Skupina C: Hrych Radek, Filipín Lukáš, Doubek Filip (postup), Hrych Lukáš (postup)
Skupina D: Mašek Petr, Filipín Martin (postup), Smrčina Radek, Sláma Pavel (postup), Koutník Lukáš
Skupina E: Kmoníček Miloš (postup), Sláma Martin (postup), Kauffmann Yann, Koutník Michal, Koutník Martin

Rozstřel před finálem:Postupová skupina A: Staněk Jan, Koutníková Lenka (postup), Sláma Martin (postup), Doubek Filip, Hrych Lukáš, Filipín Martin (postup)
Postupová skupina B: Tupý Martin (postup), Matěja Jiří ml., Doubek Jiří, Zeman Jan, Kmoníček Miloš (postup), Sláma Pavel (postup)

Finále:1. místo: Kmoníček Miloš (vítěz i minulého ročníku)
2. místo: Sláma Pavel
3. místo: Koutníková Lenka
4. místo: Filipín Martin
5. místo: Tupý Martin
6. místo: Sláma Martin
Finálová šestka dostala ceny vč. diplomů, vítěz putovní pohár, navíc byli oceněni nejmladší hráči turnaje – sourozenci Kauffmannovi z Francie, a dále Lenka Koutníková za nejlepší dívčí reprezentaci!
Akce se opět vydařila.

Pořadatelé z TJ Sokol Sepekov děkují všem, kteří se účastnili na přípravách celé této akce, hráčům a fanouškům!

Leave a Reply