Utrápená výhra

Poslední zápas letošní sezóny čekal sepekovské žáky v Záhoří. Utkání bylo přeloženo z původních 14:30 na dopoledne od 11:00. V horkém sobotním poledni byli šťastnějším mužstvem hosté ze Sepekova.

Začátek utkání byl neurovnaný na obě strany leč do první šance se dostali domácí. Po samostatném úniku domácí hráč pálil jen těsně vedle branky sepekovského Balouna. Ve 4. minutě si míč vzal Kotrba,prokličkoval se až do vápna, kde se k míči dostal Kálal a ten křižnou střelou rozvlnil síť domácí gólmana poprvé, 0:1. Hned o 2 minuty později přistrčil míč Čunát V. na rozběhlého Kubína, který technickou střelou navýšil skóre, 2:0. Po tomto gólu hosté hodně polevili a hra se odehrávala ve středu hřiště. Ve 21. minutě přelétl hostujícího Hyšku míč ve vápně, toho domácí využili a z blízka překonali sepekovského Balouna, 1:2.

Druhý poločas začali aktivněji hosté, kteří měli výhodu širšího kádru a tak mohli střídat mužstvo na 2 party. Šance si sice hosté vytvářeli ale gól stále nepřicházel. Vše se změnilo po rohovém kopu, kdy zblízka doklepl míč do brány Bambuškár, 1:3. Skóre se měnilo ještě jednou. A to když po pěkné akci zakončil svou střelu gólem Kálal, 1:4.

Sepekovští žáci v posledním zápasu sezóny nepředvedli nijak oslnivý výkon. Celou sezónu zakončí v pátek 21.6. od 18:00 v Sepekově na hřišti. Všichni hráči, rodiče i fanoušci jsou srdečně zváni!

Záhoří – Sepekov  1:4  (1:2)  Branky: Kálal 2x, Kubín, Bambuškár

Sestava: Baloun – Matěja, Čunát A., Mareda – Čunát V., Kotrba, Kálal – Kubín, Turek střídali: Bambuškár, Hyška, Mašek, Stehlík, Doubek, Cihlář, Filipín, Novák