Vráž vzdorovala jen v úvodu

img_1249Sepekovští o víkendu přivítali na svém hřišti mužstvo z Vráže. Vráž okupuje spodní patra tabulky a tak bylo pro Sepekovské nutností v tomto kole zvítězit.

Úvod zápasu byl na špatném terénu klasicky neurovnaný. Sepekovští se snažili diktovat tempo hry, nicméně soupeř v této době stíhal dobře bránit.Ve 20. minutě Ondra Bolek potáhl míč po levé straně, přihrál na střed na Kosobuda, který se prosadil přes brankáře a odrazem od protihráče rozvlnil síť poprvé. O 7. minut později centroval aktivní Lukáš Hlavín na zadní tyč na Ondru Bolku, který neprotlačil míč za záda gólmana. V 33. minutě centroval Martin Novák za obranu, kde se protlačil na střed do zakončení Lukáš Hlavín, který překonal gólmana lobem, 2:0. V 36. minutě obstarala nejhezčí gól utkání trojice Hrych – Himl – Mácha. Po centru Hrycha na zadní tyč vracel nadýchaným bochánkem Tomáš Himl na penaltu vzduchem na Honzu Máchu, který z první trefil pod horní tyč! 3:0.

Druhá půle už byla spíše povinností. Ve 47 minutě totiž Ondra Bolků přihrál pod sebe na Lukáše Hlavína, který trefil přesně levačkou k tyči, 4:0. O dvě minuty později se prosadili také hosté. Vystřídavšího gólmana Cihláře překonal hostující útočník individuální akcí, kdy postupoval sám a po kličce uklízel do prázdné brány, 4:1. V 54. minutě po centru Michala Doubka (hrajícího v druhé půlce v útoku) se k míči dostal Tomáš Himl, který postupoval sám na brankáře, ale ten mu jeho gólovou střelu vykopl špičkou kopačky. O minutu později hlavičkoval po rohu Michal Doubek těsně vedle šibenice. V 63. minutě se postarali o další hezký gól Tomáš Himl, který nacentroval na zadní tyč a Ondra Bolek, jenž parádní hlavičkou rozvlnil síť popáté, 5:1. V 67. minutě centroval Doubek na Mičku, jenž obstřelem na zadní tyč netrefil šibenici o pár centimetrů. V 81. minutě přihrával Martin Hait na zadní tyč, kde nedokázal protlačit míč do sítě Michal Doubek. V 85. minutě předvedl parádní zákrok Zbyněk Cihlář, který vytlačil konečky prstů na roh gólovou střelu. V 87. minutě si narazil Martin Hait s Lukášem Koutníkem a ranou z vápna završil skóre na 6:1.

Sepekovští splnili ošemetné body s posledním týmem tabulky. Teď je čeká o poznání silnější soupeř. Zajíždějí totiž tento víkend k poslednímu zápasu do Mirotic.

Sepekov B  –  Vráž  6:1  (3:0)  Goly: Kosobud, Hlavín L. 2x, Mácha, Bolek, Hait

Sestava: Doubek (Cihlář) – Hrych, Novák, Dušek, A. Hlavín – O. Bolek, Mácha, L. Koutník, L. Hlavín – Kosobud, Himl
Průběžně střídali: Mička, Hait