Vydřená výhra!

Uplynulý náročný fotbalový víkend prověřil Sepekovské. A mužstvo odehrálo dva zápasy (čtvrtek a  neděle) Béčko se vydalo v sobotu do Čimelic. Loňský konkurent v boji o první příčku nečekaně ztrácí podobně jako Sepekovští, a tak byl tento zápas bojem o vyhnutí se pádu na dno tabulky.

Hosté se v sestavě museli obejít bez kapitána Honzy Máchy, který nebyl zdravotně fit, avšak přijel podpořit svůj tým a pomohl také jako pomezní rozhodčí. Do utkání lépe vstoupili Čimeličtí. Domácí měli převahu zejména ve středu pole, kde kombinoval dlouholetý člen A mužstva Miloslav Káš s kapitánem Jakubem Klimešem. Jejich souhra byla hezká na pohled, nicméně do střelby se zmínění dva hráči nedostávali a tak mohlo udeřit na druhé straně. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Jirka Doubek, jehož pokus na zadní tyči doklepl hlavou Petr Dědič, 0:1. V 36. minutě bylo ještě veseleji. Nedlouho po první brance se do přečíslení dostal Pepa Dušek, který našel na straně volného Tomáše Himla, jenž zamířil přesně a přízemní střelou o tyč rozvlnil síť podruhé. Do konce první půle už si hosté náskok pohlídali.

Druhý poločas začal obdobně jako ten první. Čimeličtí přeskupili řady, do útoku se posunul kapitán Klimeš, v záloze zůstal Káš. Hosté byli po celý druhý poločas pod tlakem, nicméně pozornou obranou a důrazem nepouštěli domácí hráče do střel. Velkou šanci na zvýšení skóre měl Himl, který sám na vápně střílel vedle. Několikrát hosté hasili akce domácích s vypětím všech sil. Do konce zápasu gólman Mrázik neinkasoval a tak se ze třech bodů radovali hosté.

Sepekovští v tomto zápase rozhodně nepůsobili fotbalovějším dojmem. Nicméně bojovností a nasazením dokráčeli konečně k tříbodové výhře a odlepili se z posledního místa.

Čimelice B – Sepekov B   0:2 (0:2) Goly: Dědič, Himl

Sestava: Mrázik – Šťastný, Novák, Dušek, Volf – J. Doubek, Kosobud, Himl, M. Koutník – Dědič, Hait

Průběžně střídali: Mička, Hrych