Výhra nad Jistebnicí

stzaci-jis

V sobotu 21. dubna odstartovalo první jarní kolo okresní soutěže starších žáků. Hned na úvod přijel na sepekovské hřiště největší soupeř v boji o titul, a to mužstvo z Jistebnice. Jistebnice vládne celé tabulce a před tímto zápasem měla před Sepekovem náskok šesti bodů. Úkol zněl jasně „Jistebnice musí odjet bez bodu“. A tak se nakonec i stalo.

Naši žáci nepouštěli soupeře do vážných šancí a naopak sami využívali každé možnosti k zaútočení a tři z nich také dokázali proměnit v branku. Je ale také nutno podotknout, že Jistebnice svým výkonem nijak neoslnila a domácí to měli i díky tomu o něco jednodušší. Na zápas se kvůli nemoci nedostavil ani jeden z dvojice golmanů a to Ondra Mašek a Vojta Baloun, které tak musel nahradit Ivan Bambušár, který si s touto rolí poradil bez větších problémů.

Absence hráčů v obou týmech nebyla jediná. Bohužel nedorazil ani rozhodčí, ale i to se vyřešilo a zápas mohl začít.

Jako tomu bývá téměř v každém zápase, tak i v tomto měli hned po pár minutách hry vážnější šance hráči Sepekova. V 6. minutě zápasu se prosadil domácí útočník Tomáš Sláma a poslal tým do vedení – 1:0. Hra se odehrávala spíše v režii domácích, bohužel však bez využití. V poločase byl tedy stav 1:0.

Více branek bylo k vidění v druhém poločase. Skóre změnil domácí Ondra Bolek, který ve 46. minutě poslal Sepekov do dvoubrankového vedení – 2:0. Zápletku zápasu pak zařídil hostující Koudelka, který v 58.minutě snížil na 2:1. I tak, ale měli pořád více ze hry domácí a to potvrdili i třetí brankou, kterou zaznamenal v 65.minutě Dan Smrčina – 3:1.

Do konce zápasu už žádná další akce neskončila gólem. Konečný stav zápasu 3:1.

Sepekov – Jistebnice 3:1 (1:0), branky: Tomáš Sláma, Ondra Bolek, Dan Smrčina – Koudelka

Sestava: I.Bambuškár – A.Hlavín, V.Kubín, O.Bolek, M.Filipín – M.Kálal, D.Smrčina, M.Kotrba – T. Sláma, R. Hyška, A.Čunát, průběžně střídali: L.Filipín, V.Čunát

Další utkání sehrají žáci Sepekova znovu na domácím hřišti a to v sobotu 28. 4.  od 14:30 s mužstvem z Mirovic. Tímto zveme všechny naše příznivce.

3 Responses

1. Smrk

😀 Musim se smát komentářům!! 😀 na Messiho sem koukal v úterý v televizi, no měl by se aspoň naučit kopat penalty 😀 a Ronaldo nauč se pravopis a ty penalty taky žádná sláva 😀