Z Chotovin bez bodu

Nový znakK dalšímu zápasu vyrazilo A mužstvo Sepekova na hřiště do Chotovin. V posledním vzájemném zápase zvítězilo mužstvo Chotovin 2:0. Sepekovští tak chtěli poslední porážku odčinit a navíc se prezentovat lepším herním výkonem.

Od začátku jarní části jsou první poločasy velkou slabinou sepekovských. A výjimku neudělali ani na hřišti Chotovin. Domácí byli od úvodu utkání aktivnější a více se tlačili do zakončení. Nakopávané balóny za obranu se hostům dařilo zastavovat až za cenu rohových kopů. Z rohového kopu padl i první gól utkání. Hostující Hoferek neudržel míč v rukavicích a domácí snadno doklepli míč do brány. I nadále byli lepším mužstvem domácí, hrozili především ze standardních situací. Jedinou akci hostů rozjel Doubek, který přesným centrem vyzval Hadáčka L. k sólovému úniku ze strany hřiště, ten z něj však dokázal vytěžit pouze rohový kop. Po poločase byl tedy stav 1:0 pro domácí.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, avšak první velkou příležitost měli domácí. To když dlouhý centr našel za obranou hostů zcela volného domácího záložníka, který postupoval sám na Hoferka. Domácí hráč však svou střelu namířil vedle branky hostujícího gólmana. Od té doby dominovali na hřišti hosté ze Sepekova. Po Petákově centru z pravé strany se dostal do své první šance Smrčina, avšak hlavou mířil nad. Poté Smrčinovi na hranici vápna přiťukl míč Staněk, ale i tentokrát mířil Smrčina nad. Do třetice už hostující vytáhlý záložník branku trefil, naneštěstí pro něj mu jeho střelecký pokus zlikvidoval domácí gólman. A tak se míče ujal na středu hřiště Kazda, obešel dva domácí obránce a přihrávkou vybídl hostujícího Staňka ke skórování. Staněk nabídku přijal a srovnal skóre na 1:1. V tu chvíli byli domácí na lopatkách a hosté ze Sepekova chtěli přidat i druhou vedoucí branku. V 83. minutě však po špatně zahraném vhazování hostů následoval rohový kop domácích. První pokus skvěle zlikvidoval Hoferek, míč se však odrazil ke zcela volnému hráči Chotovin a ten z úhlu zařídil vedení 2:1. Sepekovští se ve zbytku utkání snažili dát vyrovnávací gól, hráči Chotovin je však do větší příležitosti nepustili a tak domácí brali všechny 3 body.

V tomto utkání byli sepekovští vyrovnaným soupeřem domácím. Za předvedený výkon by si zasloužili alespoň bod, bohužel tentokrát opět doplatili na neproměňování gólových příležitostí.

Chotoviny – Sepekov „A“   2:1 (1:0) Góly: Staněk

Sestava: Hoferek – Peták(Hrych), Daněk, Kazda – Smrčina, Kosobud M., Doubek, Staněk, Bolek J. – Hadáček L(Hadáček J.), Palus(Novák)

Trenér: Jaroslav Hadáček, Jiří Řanda

Hráč zápasu: Kazda Vojtěch

3 Responses

1. bylo mi trochu divný, že hráč doplněný do zaběhnutého týmu z béčka je dvakrát po sobě hráčem kola … po tom co jsem viděl zápas v Chotovinách musim uznat, že právem si Vojta připsal i třetí zářez.
    bod sice opravdu mrzí, ale vzpomeňte kolikrát si na podzim soupeř zasloužil min. bodík a odjížděl ze Sepekova s prázdnou …