Gólové hody v Božeticích

Nový znakV posledním zápase přišli sepekovští o bodový zisk až v poslední minutě zápasu s Bernarticemi. V dalším kole je čekalo asi největší derby a to utkání na hřišti nedalekých Božetic. Obě mužstva měla před tímto střetnutím na kontě stejný bodový zisk. Aktuální forma byla však na straně domácích Božetic.

Od první minuty byli lepším mužstvem domácí. Více drželi míč, lépe kombinovali. Sepekovští však dobře bránili a domácí tak do větších brankových příležitostí nepouštěli. A byli to sepekovští, kteří vstřelili první branku utkání. Kosobud M. poslal na hranici šestnáctky míč na Kazdu, ten hlavou prodloužil a Hadáček L. se už sám před domácím gólmanem nemýlil. Zvrat utkání nastal při nuceném střídání Kazdy. Od té doby převzali jasně otěže zápasu domácí. Po odvráceném centru vystřelili domácí z hranice velkého vápna, Mácha míč vyrazil pouze před sebe, kde už si s následnou dorážkou božetičtí hravě poradili. V další akci po kolmé přihrávce postupoval domácí Pinc J. ze strany na hostujícího Máchu, dobíhající Kosobud M. se nechal lehce obehrát a domácí útočník zakončil svou akci na bližší tyč Máchovi branky. Sepekovští měli šanci vyrovnat vzápětí. Kosobud M. poslal kolmou přihrávku na Smrčinu, ten postupoval sám na domácího gólmana, vytáhlý sepekovský útočník však svůj pokus zakončil pouze do brankáře. A tak uhodilo potřetí na druhé straně. Ve 43. minutě domácí Jelínek přetlačil v souboji Kozáka a poté předložil Pincovi J. přihrávku před odkrytou bránu, do které domácí útočník spolehlivě uklidil míč. Poločas skončil výsledkem 3:1 po domácí.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté. Svým zlepšeným pohybem a dobrou kombinací dělali domácím velké problémy. Snaha sepekovských však většinou končila na hranici velkého vápna či zkaženou finální přihrávkou. A tak na druhé straně přetlačil Jelínek Petáka a od brankové čáry předložil přihrávku před prázdnou bránu domácímu Zemanovi, který zvýšil na 4:1. Po rohovém kopu hostů mohl snížit stav Bolek, ale na zadní tyči netrefil hlavou bránu. Pátou branku přidali božetičtí po sólovém úniku od půle hřiště domácího útočníka, který tvrdou ranou z hranice velkého vápna propálil bezmocného Máchu. Korekce výsledku přišla až v samotném závěru utkání, kdy si Hadáček J. naběhl za obranu domácích a přihrávkou přes celé vápno našel Smrčinu, který umístil svou střelu k tyči a určil tak skóre zápasu poměrem 5:2 pro domácí.

Zápas tentokrát rozhodla sepekovská útočná nemohoucnost a individuální chyby v obraně. Domácí dali sepekovským velkou lekci z produktivity. Jediné pozitivum tohoto zápasu je asi zatím nejlepší herní projev sepekovských v jarní části soutěže.

Božetice – Sepekov „A“  5:2 (3:1) Góly: Hadáček L., Smrčina

Sestava: Mácha – Kozák(Hadáček J.), Peták, Volf – Hadáček L., Kosobud M., Novák P.(Palus), Staněk, Kazda(Smrčina), Bolek J. – Kosobud L.

Trenér: Jaroslav Hadáček, Řanda Jiří

Hráč zápasu: Novák Pavel

4 Responses

1. Vrky

S hráčem zápasu naprosto souhlasim, ne o moc horší výkon bych řekl, že podal i Michal Bud a do vystřídání ve 20 minutě Kazdič.. Škoda klucí.. mužskej víkend za 0.. 🙁

2. Bud L.

Pokles nálady a herního projevu dokumentuje i rozhovor trenéra v milevských novinách…:( ale asi to tak bohžel je….:(

3. misabud

Kritika trenéra v novinách je dost velká. Jen mě udivuje, že přišla právě po tomto zápase. U předchozích zápasů by byla myslím na místě