S Milevskem bez bodu

Nový znak

Po pětigólovém přídělu v derby s Božeticemi čekalo sepekovské mužstvo další derby a to s týmem z Milevska. Hosté momentálně okupují 2. místo v tabulce a netají se chutí postoupit do I. A. třídy. Zato sepekovští se zmítají ve výsledkové krizi. Dal se tedy očekávat celkem jednoznačný zápas.

Od začátku zápasu diktovali tempo hry hosté a to především díky Miklavčičovi ve středu zálohy. Domácí však v úvodu vzorně bránili a podnikali protiútoky do otevřené obrany hostů. V první šanci se ocitl Hadáček L., to když po centru na zadní tyč jen o kousek nedosáhl na balón. Další akci založil tentokráte Hadáček J., který se prosmýkl kolem hostujícího beka, jeho přihrávku z hranice brankové čáry mířící na jeho bratra však hosté odvrátili na roh. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací. Po rohovém kopu nejprve zakončoval Hadáček L., jeho střela se mezi tyče hostujícího gólmana nevešla. Největší šanci prvního poločasu měli hosté. Po tečovaném centru se míč dostal až k zcela volnému Dvořákovi, ten však levou nohou branku netrefil. Do poločasu se skóre neměnilo ani po souboji Kazdy s hostujícím gólmanem, kterému vypadl míč z rukavic, ale domácí nedokázali dostat balón do branky. Po celkem vyrovnaném poločase tedy platilo skóre 0:0.

Do druhého poločasu vstoupili hosté ještě aktivněji. Více drželi míč a lépe kombinovali. První branku zápasu obstaral Miklavčič, který se na hranici velkého vápna prokličkoval mezi třemi domácími obránci, kteří ho zastavili až za cenu faulu. Následnou penaltu s přehledem zakončil Vakoč. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po chybné rozehrávce Kosobuda M. se dostali k míči hosté, následovala rychlá přihrávka na rozběhnutého Šimáka, který si ještě ve vápně pohrál s Doubkem a zakončil svou akci gólem. Největší šanci domácích měl v druhém poločase Peták, to když z trestného kopu z cca. 30-ti metrů těsně přestřelil branku hostujícího gólmana. Hosté byli v druhém poločase lepším mužstvem a měli i více šancí. Po rohovém kopu hlavičkoval hostující Týla, jeho hlavičku zlikvidoval domácí Mácha, následné dorážce se domácí horko těžce ubránili. Dobrou šanci měl i domácí Kazda když se dostal na hranici velkého vápna k míči, pouze rychlejší práce s míčem ho připravila o možnost vstřelení branky. Do velké šance se dostal hostující Radek Mácha, kterého krásným pasem za obranou domácích našel Miklavčič, hostujícího záložníka připravilo o střeleckou možnost špatné zpracování. Další gól už milevští přidate nedokázali a proto zápas dopadl poměrem 0:2 pro hosty.

Proti silnému Milevsku předvedli sepekovští sympatický výkon. O možnost bodovat se připravili pouze vlastními chybami. Potěšit může snad jen zlepšený herní výkon.

Sepekov „A“ – Milevsko „B“  2:0 (0:0)

Sestava: Mácha –  Peták(Kozák), Daněk, Doubek – Hadáček J., Kosobud M.(Palus), Novák P., Kazda, Bolek J. – Staněk, Hadáček L.(Kosobud L.)

Trenér: Jaroslav Hadáček, Řanda Jiří

Hráč zápasu: Staněk Jan

1 Response

1. souhlasím s tím, že se kluci nemaj zač stydět, největší rozdíl byl patrný ve zkušenosti a fotbalové vyhranosti hostů především “Meriho”