Poutě zakončeny přídělem

Druhá pouťová neděle byla v Sepekově ve znamení pralesní kopané. Do našeho malebného Městysu přijelo mužstvo z Vráže. B tým se tentokrát z rodinných důvodů musel obejít bez trenéra Nováka. Vzadu jej tak nahradila opora A týmu Jiří Kosobud, který nemohl v sobotu za A tým. V minulosti se několikrát stalo, že i s otloukánkem soutěže naši ztratili důležité body, ale tentokrát zápas proběhl opravdu v klidu a v pohodě a domácí si v pochodovém tempu zastříleli a zvítězili vysoko 9:0. Jen to počasí mohlo být lepší, bylo sychravo a všem divákům musela být pěkná zima. Zima byla i většině domácích hráčů, tak divoké bylo tempo zápasu.

Branky:

6. minuta – V pokutovém území hostů se míč odrazil od Máchy ke Koutníkovi, a ten prudkou střelou vstřelil důležitou a vlastně i vítěznou branku

18. minuta – hostující obránce ve vápně netakticky fauloval Doubka, penaltu proměnil Mácha – 2:0

22. minuta – vskutku pralesní akce, kterou ani snad na pětkrát hostující obránci neokázali míč odkopnout do bezpečí, Vlk střelou po zemi zvyšuje na 3:0

46. minuta – zázrak a Sepekáři skórují v první minutě druhé půle, po přihrávce Vlka skóroval Cihlář – 4:0

48.minuta – střelu Vlka po chybě brankáře doraží narozeninový oslavenec Kosobud L. – 5:0

58. minuta – pěkný průnik Brůžka po levé straně, přihrávkou našel ve vápně Máchu a ten zvýšil na 6:0

77. minuta – opět po přihrávce Brůžka otevřel po letech svůj střelecký účet v B týmu Doubek – 7:0

85. minuta – po přihrávce Doubka skóruje Brůžek – 8:0

88. minuta – po přihrávce Filipína zakončuje zápas Cihlář – 9:0

Zápas mohl skončit ještě daleko vyšším rozdílem, hosté tentokrát nepřijeli úplně s bojovou náladou a působili poměrně odevzdaně. V závěru druhé půle Mácha lajdáckým provedením pokutového kopu ještě odmítl hattrick. Příští víkend mají naši junioři volno, poté přivítají v neděli 2.10. od 15:00 hod. Krč.

Sepekov B – Vráž 9:0 (3:0) Goly: Koutník, Mácha 2x, Vlk, Cihlář 2x, Kosobud, Doubek J.

Sestava: Mácha P. – Volf, Kosobud J., Filipín, Šťastný – Koutník M., Mácha, Kosobud L., Doubek J.-Vlk, Dědič

Průběžně střídali:Brůžek,Šťastný F., Cihlář, Hrych