Krč si odvezla desítku

Ke svému pátému zápasu podzimu nastoupili v neděli 2.10. naši junioři. Na svém hřišti přivítali soupeře z Krče. V loňské sezóně svého soupeře doma vyprovodili výsledkem 15:1, ale to se hosté dostavili v osmi statečných. Tentokrát hosté všechny napínali poměrně dlouho, ale cca 10 minut před oficiálním začátkem 11 borců dorazilo a mohlo se jít hrát. Do branky domácích se tentokrát postavil Mrázik a na zápas jen tak nezapomene. Naši dali dohromady silnou sestavu a od začátku zápasu bylo jasné, kdo si připíše tři body, otázkou byla jen výše skóre. Pěkně po pořádku:

3. minuta – Máchy rohový kop na zadní tyči zatlouká kanonýr Vlk – 1:0

15. minuta – Vlk po přihrávce L. Kosobuda prostřeluje brankáře a dává domácím klid – 2:0

28. minuta – centr Šťastného usměrňuje přesně k tyči hostující obránce – 3:0

29. minuta – krásný pas Hlavína, přebírá Kotrba a svůj nájezd proměňuje – 4:0

35. minuta – Koutník po přihrávce Vlka zvyšuje – 5:0

39. minuta – Mácha přihrává Kosobudovi, ten postupuje sám na branku a nemýlí se – 6:0

48.minuta – domácí ležérním vstupem do druhé půle dovolují soupeři korigovat, když tečovaná střela Afanasenka končí za zády Mrázika – 6:1

70 .minuta – Koutník připravuje lahůdku pro Vlka, ten do prázdné brány dokončuje hattrick – 7:1

74. minuta – přihrávku Koutníka proměňuje Cihlář – 8:1

75. minuta – faul na Doubka potrestal z pokutového kopu brankář Mrázik, nejupřímnější radost zápasu – 9:1

88. minuta – centr Hlavína hlavou usměrňuje Cihlář a uzavírá skóre – 10:1

Naši svého soupeře tedy rozdrtili a nutno dodat, že ještě spoustu dalších šancí zazdili, ale je třeba si také něco nechat na příště. Příští kolo se odehraje v neděli 9.10. od 14:00 hod., kdy naší hrají u svého rivala v Hrazánkách, kde je čeká jistě složitější utkání. Naši se navíc po tomto kole vyhoupli do čela tabulky, takže budeme doufat, že svoje aktuální postavení potvrdí i v Hrazánkách. Zachovejte přízeň!!

Sepekov B – Krč 10:1 (6:0) Goly: Vlk 3x, Kotrba, Koutník, Kosobud L., Cihlář 2x, Mrázik, vlastní

Sestava: Mrázik – Volf, Kosobud J., Filipín, Šťastný – Koutník, Kosobud L., Mácha, Doubek J. – Vlk, Cihlář

střídali: Šťastný F., Hlavín, Kotrba, Kosobud M.