První jarní výhra

Po dlouhé zimní přestávce čekalo na sepekovské fotbalisty první jarní utkání. Na lavičce Sepekovských se kormidla ujal místo dosavadního kouče Martina Petra nový trenér Ondřej Jordán. Svojí trenérkou premiéru si odbyl proti rezervě z Oseka. V sobotním dopoledni nakonec brali všechny body domácí.

Ihned na začátku utkání přišel pro domácí šok. Ve druhé minutě se srazili na půli domácí stopeři Hadáček s Balounem, tohoto zaváhání využil hostující Čapek, který postupoval s míčem sám na bránu a střelou na zadní tyč otevřel skóre zápasu, 0:1. Domácím se však podařilo brzy srovnat. V 7. minutě se po nacvičeném signálu dostal na zadní tyči k míči Hadáček a balon posunul tělem do brány, 1:1. V 15. minutě dokonali Sepekovští obrat v utkání, ve středu hřiště se uvolnil Kosobud, poslal míč na rozběhlého Bolka, který překonal vyběhnuvšího hostujícího gólmana, 2:1. Ve 38. minutě se skóre měnilo znovu, Hlavín zasekl míč na levé straně, přihrál zpět Tupému, který centrem na zadní tyči našel Bolka, jenž z první poslal balón pod břevno, 3:1.

Začátek druhého poločasu opět vyšel lépe hostům. V 52. minutě zahrávali rohový kop, po kterém se protlačil k zakončení Sýkora a snížil tak na 3:2. Domácí však dokázali rychle odpovědět, v 59. minutě se na penaltě dostal míč k Hlavínovi, který balón s přehledem poslal do pravého rohu hostující branky, 4:2. Do konce utkání domácí gól již nepřidali, i když šance Kosobuda, který trefil z vápna pouze gólmana a Nováka, jenž mířil z blízka vedle, k tomu přímo vybízeli.

Sepekov – Osek B   4:2  (3:1)  Goly: Bolek 2x, Hadáček, Hlavín

Sestava: Mašek – Doubek V., Baloun, Hadáček, Koutník L. – Bolek, Kašpar, Kosobud, Hlavín (Novák) – Tupý (Doubek J.), Palus (Koutník M.)

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Jan Bolek