Utrápená výhra s Hrazánkami

V tradiční nedělní čas se utkalo Béčko s Hrazánkami. Nepříjemný důrazný soupeř omladil svůj tým a přijel s cílem dobře bránit. Sepekovští se potýkají s nízkou produktivitou, jaro je nezastihlo v optimální formě.

V úvodu zápasu se tlačili do koncovky spíše domácí. Již v 8. minutě přihrával přesným pasem Adam Hlavín na Martina Haita, který si zpracoval dále od nohy a poté již na dlouhou nohu přestřelil. Ve 13. minutě již zapsal první trefu právě Martin Hait. Po kolmici od Tomáše Himla postupoval sám a přes vybíhajícího gólmana rozvlnil síť, 1:0. Ve 26. minutě hrazánecký Dvořák na levé straně udělal vítr v obraně domácích, odcentroval, avšak jeho spoluhráč před bránou jen těsně minul. O tři minuty na druhé straně mohl skórovat Tomáš Himl, který po přetaženém centru na zadní tyč od Pepy Duška hlavičkoval na přední tyč, dobrý zákrok předvedl hostující strážce svatyně. Ve 35. minutě utekl po pravé straně rychlonohý Michal Koutník, jeho prudký centr před bránu netrefil hlavou ideálně Petr Dědič, jehož pokus směřoval vedle brány. O dvě minuty trefil Lukáš Hrych hlavičkou míč do tyče. V 39. minutě měli dvě obrovské šance Hrazánečtí. Nejprve z dálky střílel záložník, jehož střelu Doubek jen vyrazil, při dorážce se domácí gólman vyznamenal a zneškodnil velkou šanci soupeře. Ve 42. minutě měl velkou šanci střídající Zbyněk Cihlář, který prováhal vhodný moment na střelu a zakončil pouze slabě. O minutu déle se opět prosadil hostující Dvořák, který udělal dvě kličky obráncům a následně vystřelil nad bránu.

Druhá půle již byla na šance o mnoho slabší. V 49. minutě střílel za vápnem těsně vedle domácí Cihlář. V 54. minutě se strhla trma vrma před brankou hostí, postupně míč za záda gólmana nedotlačili Jirka Doubek ani Zbyněk Cihlář. V 64. minutě nastala obdobná situace po dlouhém autu do vápna, kde se poté nedokázal gólově prosadit Lukáš Hrych. V 70. minutě měl největší šanci druhé půle Honza Havlíček, který vystihl špatnou rozehrávku hostí, postupoval sám na bránu, ale polo vysokou střelou nevyzrál na vysokého gólmana hostí. Do konce zápasu se již skóre nepohnulo ani na jednu stranu, tudíž domácí uhájili nejtěsnější náskok.

Sepekovští si připsali 3 body ale také 3 ztráty v sestavě. Zranil se nejlepší střelec Lukáš Kosobud, jediný střelec zápasu Martin Hait a neúnavný dříč Petr Dědič. Uvidíme jak se s těmito ztrátami Sepekovští vyrovnají v derby s Božeticemi, které se hraje již tuto neděli od 16:00.

Sepekov B – Hrazánky  1:0  (1:0)  Goly: Hait

Sestava: Doubek – Dušek, Novák, Hrych, A. Hlavín – Hait, Mácha, Kosobud, Koutník – Himl, Doubek