V Oslově krutý výprask

O poslední květnové neděli jela naše rezerva do Oslova, kdy se vlastně jednalo o souboj o první místo v tabulce. Domácí se v podstatě celý rok drželi na prvním místě tabulky, ale jejich náskok před naším mužstvem byl před zápasem jen dvoubodový. Naši hráči věřili, že svého soka můžou potrápit, zůstalo však pouze u přání a ve výsledku k žádnému překvapení bohužel nedošlo.

Zápas začal celkem opatrně a v úvodních minutách měli Sepekáři lehkou převahu, která vyústila v šanci Hadáčka, který svou chytrou střelu šajtlí z vápna mířil přesně, brankář domácích ale předvedl první ze svých výborných zákroků a zázračně s pomocí tyče míč vyrazil. Ani další nadějné pozice Sepekáři nevyužili a tak přišel trest, v 19. minutě utekl po levé straně Hubáček a jeho střílený centr zapadl přesně k tyči Krahulovy branky 1:0. Hned za tři minuty bylo ještě hůř, na hranici vápna si míč zpracoval nestárnoucí Zajíček, dostal příliš prostoru a tvrdou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Hosté nesložili zbraně a ve 24. minutě po akci středem hřiště Novák přihrál Vlkovi a ten podél brankáře snížil – 2:1. Až do konce poločasu byla hra znovu poměrně vyrovnaná, ve 45. minutě si ale Sepekáři nechali po své pravé straně utéct domácího útočníka, kdy Krahula první šanci ještě dokázal zneškodnit, ale na dorážku Charváta už dosáhnout nemohl – 3:1.

Nástup do druhé půle byl znovu vcelku nadějný, největší šanci měl Cihlář, ale domácí brankář dalším tygřím skokem svůj tým podržel. V 58. minutě přišla rozhodující chvíle zápasu a to když výkop brankáře sepekovský stoper špatně trefil a domácí záložník prostřelil po samostatném úniku brankáře – 4:1. Tento gól naše už zlomil a domácí hráči si na hřišti začali zápas užívat a to vyústilo ještě v další dvě branky v naši síti. Jedna z branek byla z penalty, kterou Varhan proměnil ala Tonda Panenka. Sepekáři i v závěru měli ještě šance alespoň kosmeticky upravit výsledek, ale Vlk trefil tyč, Máchův trestný kop vyrazil jeden z klíčových mužů zápasu domácí brankář Kareta, neujala se ani šance Koutníka. Zápas tak skončil pro hosty krutým výsledkem 6:1 a domácí si tak prakticky už téměř jistě zajistili dvě kola před koncem pohár pro mistra pralesu. My musíme k udržení medailových příček bodovat v obou závěrečných kolech, což není úplně úkol z nejlehčích. Příští kolo v neděli na domácím hřišti přivítáme neoblíbený Kostelec s nejlepším střelcem soutěže Hannachi Bassemem. Dá se očekávat, že tentokrát to na hřišti bude jiskřit. Přijďte nás podpořit.

Oslov – Sepekov B 6:1 (3:1) Goly: Vlk