Z Hrazánek tři body

K dalšímu zápasu zajížděla naše rezerva na neoblíbené hřiště do Hrazánek. Domácím se v nové sezóně zatím vůbec nedaří a krčí se ve spodních patrech tabulky. Našim sezóna zatím také úplně nevychází a po dalším domácí ztrátě, kdy si minulou neděli neškrtli se Záhořím, toužili po třech bodech. K zápasu bylo připraveno hned 17 hráčů, akorát v bráně musel zaskočit za obvyklé brankáře Lukybuda Kosobud a svou roli zvládl skvěle.

První poločas byl v režii hostů, kteří ač nehráli úplně v oslnivém tempu, tak si vytvořili územní převahu a v 16. minutě dostal od Hadáčka před vápnem míč Koutník, navedl si jej a vyslal střelu na domácího Mošanského, který k překvapení všech míč neudržel a ten mu propadl až do branky – 0:1. Sepekáře branka povzbudila a přicházely další možnosti, ale šance Cihláře, Hadáčka i trestný kop Máchy z ideální pozice Mošanský zlikvidoval. Ve 32. minutě prokličkoval až k vápnu aktivní Staněk, předložil míč Hadáčkovi a ten ranou pod břevno upravil na 0:2. Sepekáři až do konce poločasu zápas kontrolovali a byli jasně lepší, ale už bez gólového vyjádření. Domácí byli nejblíže gólu při rozehrávce z půlky hřiště po inkasované brance, kdy Kosobud stál hodně venku, ale stihl zacouvat a pokus nakonec v klidu zlikvidoval.

Do druhé půle nastoupili Sepekáři takzvaně na pohodu s cílem zápas dochodit a prvních minimálně pátnáct minut se hrál prales se vším všudy. V 58. minutě Sepekáři udělali několik velkých chyb v řadě a následovala penalta pro domácí, kterou bezpečně proměnil Mošanský 1:2. Tímto se domácí dostali znovu do zápasu, hosty zatlačili a vypracovali si několik rohových kopů, ale při několika závarech při nás stálo štěstí. Postupem času tlak domácích opadl a hosté se probudili. Hadáček poté prokličkoval do šance, ale Mošanský skvěle zachránil. V 78. minutě Mácha umotal beka domácích, odcentroval tentokráte přesně na hlavu Slaniny a ten vstřelil uklidňující branku na 1:3. Po této brance to domácí znovu zkusili rovnou z poloviny, ale naštěstí nezamířili přesně. Zápas se pak již dohrával, kdy domácí měli ještě dvě příležitosti ke zdramatizování zápasu, ale Kosobud bezpečně kryl. Stejně na druhé straně neuspěl v té době už s kapitánskou páskou hrající Slanina, který střílel těsně vedle. Hosté si tak připsali tři body do tabulky po ne zrovna oslnivém výkonu, ale body se počítají. Příští neděli přijedou do Sepekova Albrechtice, v sobotu čeká oporu mužstva O. Bolka velký den, kde ho velká část mužstva jistě poctivě podpoří, snad zbydou síly i na soutěžní zápas a Sepekáři konečně prolomí domácí střelecké trápení!!

Hrazánky – Sepekov B 1:3 (0:2) Goly: Koutník, Hadáček, Slanina