Domácí zmar pokračuje

V neděli 8.10. naše rezerva přivítala na svém hřišti již v pořadí čtvrtého soupeře. Tentokrát přijely do Sepekova Albrechtice. Domácí měli před sebou dva jasné cíle, konečně doma na čtvrtý pokus vstřelit nějaký gól a připsat si tři body. Většina domácích hráčů však měla těžké nohy a hlavu po sobotní svatbě svého spoluhráče Ondry Bolka, kde všichni zúčastnění nechali do ranních hodin všechno a nikdo se příliš nešetřil. Na některých to bylo vidět hodně, na některých ještě víc. Ještě jednou Ondrovi a Vendy všichni gratulujeme a pochopitelně si raději z tohoto víkendu zapamatujeme jejich veselku než náš pralesní zápas!

Zápas začal již tradičně ve vlažném tempu, nicméně domácí měli přeci jen více ze hry a snažili se tvořit hru, přicházely i šance hlavně po rohových kopech, kdy nejistý hostující brankář celkem úspěšně podbíhal jeden centr za druhým. Ale domácí ne a ne protrhnout po závarech střeleckou smůlu, neujala se ani střela Kotrby ze střední vzdálenosti, která jako jedna z mála šla na branku, ani trestný kop Máchy z nadějné pozice, který zastavila zeď. Domácí přeci jen dokázali vystupňovat svůj tlak a v poslední minutě první půle se po dalším, asi nejméně povedeném rohu a chybě brankáře, dostal k dorážce Pavel Šťastný a poslal domácí do zaslouženého vedení – 1:0.

Do druhé půle domácí vstoupili s cílem soupeře dorazit a v prvních minutách měli několik šancí, ale hostující brankář s obětavými obránci v kombinaci s nemohoucností domácích střelců všechno pochytal nebo šly střely do nebes. Šance měli Mácha, Slanina, Kotrba, Doubek i další, ale nic tam nespadlo. A tak přišel v závěru asi zasloužený trest. V 84. minutě se hosté celkem lacino dostali k zahrávání svého jediného rohového kopu, ve vápně nastala trma vrma, míč se odrazil k Říhovi a ten prostřelil všechno před sebou – 1:1. Studená sprcha v již tak chladném počasí. Domácí si už do konce zápasu nic nevytvořili a zápas tak ukázkově prohospodařili a šlo se do penalt. Tady byl zmar dokonán, kdy ze čtyřech pokusů za domácí proměnil pouze M. Koutník. Smrčina, Havlíček a O. Novák to kopli prostě špatně. Hosté tak ze Sepekova odváží dva body. Domácí se tímto omlouvají asi deseti nejvěrnějším divákům, kteří společně s nimi při nedělním odpoledni na pralesním fotbale řádně promrzli. Radost Sepekářům udělal alespoň A tým, který v Milevsku otočil nepříznivý výsledek a drží se v tabulce hodně nahoře. B tým jede příští neděli do Čížové, kde se hraje od 15:30 hod. Snad naši hráči naleznou ztracenou formu a někteří i chuť do fotbalu, protože zatím je to letos pěkná bída!!

Sepekov B – Albrechtice B 1:1 (1:0) Goly: Šťastný P.