Béčko zakončilo hubeným vítězstvím

V sobotu 5.11.2022 zakončili hráči B týmu svou podzimní část sezóny domácím utkáním s Albrechticemi. B tým se chtěl udržet na dostřel čela soutěže, a proto musel v zápase bezpodmínečně zvítězit. Terén byl znovu velmi nepříjemný, ale pro obě mužstva stejný, i tentokrát proběhla soutěž o to, který hráč se nejefektivněji rozmázne a tak si Lukáš Cihlář mohl dojít na dokopné pro jednu z cen. Většina hráčů splnila úkol a do zápasu nastoupila s jistě slušivými kníry.

První poločas a vlastně celý zápas se nesl ve stejném duchu, Sepekáři měli více míč na svých kopačkách, hrálo se téměř pořád na polovině Albrechtic, ale brankář hostí stále odolával. Vlk trefil tyč, několik průniků Koutníka po pravé straně také branku nepřineslo, stejně jako velké množství rohových kopů a dalších příležitostí. Hosté se v prvním poločase dostali do třech nadějných situací, ale Mácha měl v bráně naštěstí zamčeno. V druhém poločase už Albrechtice neměly šanci žádnou, nicméně svým poctivým výkonem to domácím neulehčily. Rozhodla 60.minuta, kdy dlouhý nákop sklepl Dědič hlavou k Vlkovi, ten si nachystal míč na pravou nohu a svým 11.gólem podzimu dal jedinou branku zápasu. Sepekáři pak hru celkem vklidu kontrolovali až do závěrečného hvizdu rozhodčího Tanáče. Zápas to asi nebyl moc koukatelný, ale tři body zůstaly doma. Sepekáři tak splnili povinnost, a poté si plnými doušky vychutnali svou dokopnou, která se konala ihned po zápase. Jako již tradičně se zdařila, nejlepším střelcem týmu se stal Ondra Vlk s 11 brankami, odborná porota ve složení starosta a kapitán jej také jednohlasně zvolila za nejlepšího hráče podzimu. Dále byli oceněni Lukáš Hrych a Michal Kosobud za nejlepší ozdoby svých tváří. B tým přezimuje na 3. místě nesmírně vyrovnané tabulky s 21 body a skóre 37:14. Hráči děkují příznivcům za podporu, na jaře nám zachovejte přízeň a choďte se bavit na naše zápasy, protože o tom ta naše pralesní liga je!!

Sepekov B – Albrechtice B 1:0 (0:0) Goly: Vlk

Sestava: Mácha P. – Volf, Kosobud M., Filipín, Šťastný P. – Koutník M., Mácha J., Kosobud L., Doubek J. – Kotrba, Vlk

střídali: Cihlář, Šťastný F., Dědič, Novák M. ml.