Po výborném začátku přišel kolaps

V 11. kole přivítali muži B na svém hřišti, již dá se říci, neoblíbeného soupeře a to Čížovou B. Obě mužstva dělily od sebe v tabulce jen dva body, takže se dal očekávat vyrovnaný zápas. Mužstvo hostí hraje soutěž s poměrně úzkým kádrem i do Sepekova přijelo jen 11 hráčů, vesměs věkově by všichni mohli hrát za Old Boys, nicméně při hře je znát, že se jedná o fotbalisty, kteří na pralesní ligu stále v pohodě stačí. Hřiště v Sepekově již bohužel v závěru podzimu není příliš v kondici a chvílemi to vypadalo, že v kabině byla vyhlášena soutěž o to, kdo se na trávníku efektivněji rozmázne.

Nicméně zápas domácí začali skvěle, ve 2. minutě poslal Hlavín do vápna pěkný centr, Mácha s Kosobudem vytvořili na obránce hostí tlak, míč se odrazil ke Koutníkovi a ten pohotovou střelou poslal domácí do vedení – 1:0. V 15. minutě bylo ještě veseleji, Novák z levé strany krásným pasem našel ve vápně Vlka a domácí kanonýr zkušeně přeloboval brankáře – 2:0. Ve 25. minutě pak Mácha kolmou přihrávkou poslal do úniku Koutníka a ten zvýšil už na 3:0 pro domácí. Domácí se ujali tříbrankového vedení, kdy sice svého soupeře herně nijak nepřevyšovali, ale byli nebývale efektivní. Ve 35. minutě hosté zahrávali volný přímý kop a König z něj překvapil střelou pod břevno brankáře domácích, 1:3. Ve 37. minutě rozehráli hosté rohový kop nakrátko, Sleza poté odcentroval před branku, jeho centr bohužel hlavou tečoval Hlavín a míč smolně pro domácí skončil v síti – 3:2. Do poločasu již branka nepadla. Domácí se v kabině dali trochu dohromady, bohužel v zápase již nemohl pokračovat brankář Krahula, který byl zraněn, a proto do brány musel Lukáš Kosobud, z čehož měl velikou radost.

Druhá půle přinesla spíše boj o střed hřiště, Michal Kosobud měl jedinečnou příležitost naklonit váhy znovu více na stranu domácích, ale brankář jeho šanci i s pomocí obránců zneškodnil. Velkou příležitost měl také David Kašpar, který nezakončil přesně. V 78. minutě přišla pohroma. Hostující bek odcentroval, Ondok si ve vápně míč našel a hlavou jej umístil do protipohybu Kosobuda a bylo srovnáno – 3:3. Mimochodem střelec vyrovnávací branky si svým ubrečeným chováním v Sepekově příliš kamarádů neudělal, ale vyrovnání trefil pěkně, to se musí uznat. Sepekáři pak ještě zkusili hosty přitlačit, dostali se i ke třem nadějným pokusům, kdy byl aktivní hlavně Vlk, ale vedení si zpět vzít nedokázali. Zápas tak skončil 3:3 a šlo se na penalty, v nich sice Kosobud dokázal svou lapačkou vytáhnout penaltu Ondokovi, ale Sepekovští neuspěli hned dvakrát a tak dílo zkázy bylo dokonáno. Dva body za výhru na penalty si tedy připsala Čížová.

Šanci na opravu dostanou domácí v posledním podzimním kole příští týden v sobotu 5.11. od 14:00 hod., kdy hostí Albrechtice B. Ihned po zápase následuje dokopná, tak snad se nám zápas povede. Tabulka se po tomto kole ještě více vyrovnala, mezi prvním a sedmým celkem tabulky je rozdíl dva body. Takže každý bod se počítá a je třeba se o ně rvát!!

Sepekov B – Čížová B 3:4 (3:2) Goly: Koutník 2x, Vlk

Sestava: Krahula – Kosobud M., Novák, Filipín, Šťastný F. – Koutník, Mácha, Kosobud L., Hlavín – Vlk, Kotrba

střídali: Šťastný F., Kašpar, Cihlář, Dědič