shopping-bag 0
Položek : 0
Mezisoučet : 0,00
Zobrazit košík Objednat

Dorost na prahu nové sezony

Vážení příznivci dorostenců ze společenství TJ sokol Sepekov + Milevsko „B“ přinášíme vám článek, ve kterém se chceme ohlédnout za minulou sezonou a přidat výhled do sezony nové. Pro zajímavost i trochu ze statistiky.

Dorostenci odehráli celkem 20 utkání. Ke všem 20 zápasům nastoupili pouze 4 hráči, jsou to: Filip Šťastný, Michal Pultar, Jiří Matěja, Lukáš Filipín – pokud by ani jednou nestřídali, bylo by to na každého 1804 odehraných minut.

Z dvaceti zápasů si nakonec vybojovali 20 bodů za jednu výhru na penalty a šest výher za tři body. Celkové skóre 39:81 není úplně příznivé, avšak je zde znát značný pokrok oproti předešlým rokům. I přesto, že se dorostíci rvali do posledního kola o lepší umístění tak se nakonec museli spokojit s devátou příčkou.

Z venkovních zápasů si přivezli 8 bodů, což je v tabulce venkovních zápasů posunulo na 7. místo se skórem 11:46.

Domácí podporu oplatili dorostenci svým fanouškům čtyřmi výhrami. A nechali si doma 12 bodů. Z domácích utkání mají skóre 28:35 a umístili se na 9. příčce tabulky domácích zápasů. Největší počet fanoušků (70) přišel na domácí utkání s Dačicemi, kdy dorostenci poslali hosty domů s výsledkem 6:2 pro Sepekáře.

Nejvíce inkasovaných branek mají Sepekovští ze Soběslavi, kde obdrželi třináctku. Naopak nejvíce krát rozvlnili síť před domácím publikem v zápase s Větrovy, když hostům nasázeli osm fíků.

Nejlepším střelcem domácích se stal s 6 vstřelenými brankami Tomáš Pich (rozhodčí jednu jeho branku omylem připsal jinému hráči).

Dalšími střelci jsou:    Vít Čunát, Lukáš Brůžek, Filip Doubek – 5 branek

                                    Richard Bártík – 4 branky

                                    Vojtěch Baloun – 3 branky

                                    Filip Šťastný, David Januška – 2 branky

                                    Lukáš Stehlík, Lukáš Filipín, Martin Mladý, Martin Kotalík, Ondřej souček, Kryštof Süsmilich, Martin Turek – 1 branka

Dorost čekají i personální změny. Do mužů odchází dva hráči a to sice stoperské duo B+B (bugy + balů). Ze starších žáků přijdou posilnit naše řady Samuel Law, Stanislav Vinkler, Martin Pokorný a Jiří Vlk, který už párkrát za dorost naskočil.

Aktuální soupiska pro přípravu na ročník 2019/20

Michal Pultar, Lukáš Cihlář, Martin Turek, Martin Pokorný, Stanislav Vinkler, Pavel Bandy, Filip Šťastný, Jiří Matěja, Jakub Kupilik, Lukáš Stehlík, Jan Fara, David Januška, Jiří Vlk, Samuel Law, Lukáš Brůžek

Hráči, kteří s námi pravidelně chodí z Milevska – Vojtěch Brož, Vít Čunát, Filip Doubek, Richard Bártík, Tomáš Pich, Kryštof Susmilich, Ondřej Souček.

Loučí se i oba trenéři Jan Bolek a Lukáš Hrych. Dorost tedy bude mít i nový realizační tým. Pozici Hlavního trenéra bude v novém ročníku zastávat Zbyněk Cihlář, jeho asistenty budou Lukáš Filipín, Martin Kálal a v případě potřeby slíbil pomoc i Vojtěch Baloun. Organizační stránku fungování dorostu, bude mít na starosti Filip Šťastný.

Začátek letní přípravy si dorostenci zpestřili, stejně jako před rokem, cyklistickými výjezdy.  První trénink zahájili společně s muži 23. července.

V druhé půlce srpna čekají dorostence dva přátelské zápasy. První s Prčicemi a o týden později doma generálka s Jistebnicí. Někteří dorostenci se zapojují i do přípravných utkání mužů.

Jménem celého kolektivu dorostu vám všem děkuji za podporu a přízeň v minulém ročníku a těšíme se na vás v sezoně 2019/2020.

Zanechat komentář