shopping-bag 0
Položek : 0
Mezisoučet : 0,00
Zobrazit košík Objednat

Dorost nevyzrál na Jistebnici

K dorostenecké generálce se sešlo 19 hráčů včetně 5 žáků a hrajícího asistenta Filipína, který na začátek první půle po domluvě s Jistebnickými šel předávat své fotbalové dovednosti svěřencům přímo na hřiště. Všichni hráči, kteří dorazili k utkání, byli hráči Sepekova, protože Milevsko ve stejný den hrálo zahajovací utkání KP.

Trenéři domácích zvolili rozestavení 3-5-2 ovšem na hráčích bylo znát, že na tuto novinku nejsou zvyklí a kvůli špatné komunikaci vládl chvilkami chaos. Z toho vyplynuly i dva góly, které Sepekovští dostali během prvních patnácti minut. Stejně jako minulý týden, tak i v generálce se našim dorostencům nedařil přechod do útočné fáze a udržení souvislejšího tlaku. Až na pár výjimečných situací neměl brankář hostů moc práce.

Do druhé půle se hráči mužstva dorostu přeskupili na klasické rozestavení a trenéři proházeli i hráče na jiné posty. Hra na čtyři vzadu vnesla větší jistotu do obrany a směrem dopředu jakousi jednoduchost. Sepekáři si dokázali vytvářet šance a chtěli snížit. Třetí branku domácí obdrželi z brejku, když se neúspěšně pokoušeli dostat do trvalejšího tlaku. I přes snahu domácích zvrátit vývoj zápasu si hosté vybojovali, po pár infarktových zákrocích domácí obrany a brankáře, kterými hasili úniky soupeře, penaltu, kterou dokázali proměnit. Žádný další gól již nepadl a Sepekov tak opět doplatil na koncovku a přechod do útoku.

I přes prohru, se domácím v částech zápasu dařilo a hlavně mladší část týmu ukázala, co v sobě skrývá. Děkujeme všem žákům za pomoc a doufáme, že jim zápas za dorost přinesl nějaké zkušenosti, z nichž budou těžit. Tým se během přípravy sehrál a trenéři si udělali obrázek o hráčích, jaké posty komu sedí. Za týden, v neděli 1. září se svěřenci kouče Cihláře rozloučí s prázdninami prvním mistrovským zápasem proti Větrovům.

Hodnocení zápasu

Martin Kálal (asistent trenéra)

První půle byla slabší, možná to bylo tím, že jsme zkoušeli novou sestavu. Druhá půle se mi líbila, bylo tam dost dobrých věcí, dostávali jsme se do pěkných šancí, ale bohužel jsme nic neproměnili. Jistebnice má silný manšaft a myslím, že jsme to s nimi zvládli dobře. Co mě zklamalo bylo, že někteří hráči k tomu nepřistoupili na 100 %!! Dále bych vytknul, že bychom měli rychleji dostupovat a obsazovat hráče, v tom byla naše slabina a kvůli tomu se Jistebničtí dostávali do gólových šancí.

Sepekov – Jistebnice 0:4 (0:2)

Sestava: Pultar – Matěja(A), Filipín, Fara – Januška, Stehlík, Brůžek, Čunát, Šťastný (C), – Turek, Vlk

Průběžně střídali: Cihlář, Law, Novák, Mička, Kamenický, Krahula, Peterka, Kříž

Realizační tým: Cihlář, Filipín, Kálal, Baloun, Šťastný

Zanechat komentář