Drama do poslední vteřiny

Po ostudné porážce na hřišti Putimi čekalo sepekovské A mužstvo důležité utkání proti týmu Podolí II. Hosté se nacházejí na posledním místě tabulky, to domácí tabulkou pomalu klesají z klidného středu.

Jak je již tradicí u sepekovského týmu, v úvodu utkání vždy diktují tempo hry. Hosté z Podolí II se od začátku zápasu pouze bránili a domácí si vytvářeli šanci za šancí. Již v 8. minutě otevřel skóre zápasu domácí Kotrba, jenž po přihrávce z pravé strany doklepl míč zblízka do branky, 1:0. Ve 35. minutě se postavil k přímému kopu kapitán Tupý a střelou, které těsně před hostujícím zkušeným gólmanem skočila, rozvlnil síť podruhé, 2:0. Hosté postupem času hru vyrovnali, ale do konce poločasu se skóre neměnilo.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Domácí již nedrželi balón a spíše se soustředili na obranu. V 64. minutě se postavil k přímému kopu hostující Sleza, jenž našel v náběhu Maříka, který hlavou mířil do rohu branky, 2:1. V 67. minutě bylo srovnáno, po útoku domácích rychle vykopl míč hostující brankář, domácí Kosobud neodhadl odskok balónu, čehož využil Mařík, který přehodil hlavou z hranice vápna vyběhnuvšího Maška, 2:2. Domácí mají naštěstí svého kapitána Tupého, na kterého se můžou spolehnout. V 70. minutě se domácí ostrostřelec postavil k přímému kopu před hranicí šestnáctky a střelou k tyči na gólmanovu stranu vrátil domácím vedení. A v 74. minutě domácí Tupý svůj hattrick zkompletoval, po sólo úniku zakončil levou nohou do protipohybu brankáře, 4:2. V 81. minutě však hosté utkání zdramatizovali, po přímém kopu vyrazil Mašek míč před sebe, Sepekovští se trestuhodně situaci nedohráli, čehož využil Michálek, který hlavou snížil na 4:3. Hosté ve snaze o vyrovnání hru ještě více zjednodušili a domácí se jen bránili. V poslední minutě zahrával tým z Podolí přímý kop, po kterém dali hosté hlavou gól, domácí naštěstí zachránil praporek asistenta, který signalizoval ofsajd.

Domácí Sepekov nakonec ukořistil důležité 3 body. Nutno podotknout, že rozhodčí nechal hodně volný metr, co se týče tvrdých zákroků. Je až s podivem, že v utkání bylo uděleno pouze 5 žlutých karet.

Sepekov – Podolí II  4:3  (2:0)  Goly: Kotrba, Tupý 3x

Sestava: Mašek – Doubek V., Hadáček (Doubek J.), Dušek, Palus – Bolek, Kosobud, Kašpar, Koutník L. – Tupý (Koutník M.), Kotrba

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Martin Tupý