Umělá tráva

Výprask v Putimi

Po nevydařeném domácím utkání proti Hradišti zavítali Sepekovští k dalšímu těžkému utkání. Domácí Putim má ve svých řadách většinu hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží a v tabulce okupuje horní příčky.

Do začátku zápasu vstoupil lépe hostující Sepekov. Svojí nátlakovou hrou přišpendlil domácí ve svém vápně. Po sérii rohových kopů se do největší šance dostal Hlavín, jeho střela se však otřela o horní část břevna. V 9. minutě postupoval s míčem po velkém vápně Doubek, jeho váhání s přihrávkou vystihl Šteier a sám tváří v tvář Maškovi v bráně uklidil balón k tyči, 1:0. Tento gól jako by hostující tým zmrazil. V 15. minutě po chybě na levé straně musel za záchranou brzdu zatáhnout Tupý, který fauloval před velkým vápnem domácího Šťastného, ten se následně postavil k přímému kopu a navýšil skóre střelou poslal k tyči na brankářovu stranu, 2:0. Ve 20. minutě poslali domácí dlouhý míč na útočníky, Šteier sklepl na volného Bicana, který přihrál doprava na volného Petráše, který poslal balón ke vzdálenější tyče Maškovy brány, 3:0. Do konce poločasu zasadili domácí hostům ještě jednu ránu. Ve 35. minutě se kolem Balouna prohnal domácí záložník, který poslal přihrávku před bránu na volného Bicana, jenž už neměl problém uklidit míč do brány, 4:0.

Do druhého poločasu nastoupili Sepekovští se snahou vstřelit alespoň jednu branku a již žádnou neinkasovat. Domácí polevili v aktivitě a tak ve druhém poločasu měli optickou převahu hosté, branky však dávali domácí. V 64. minutě dal Sepekovu pátou branku domácí Sup, 5:0. V 82. minutě propadli na pravé straně Bolek s Doubkem, domácí záložník poslal míč před bránu, kde byl připravený Bican, jenž už měl lehkou práci uklidit míč do branky, 6:0. Sedmý hřebíček do sepekovské rakve přišel v 84. minutě, kdy se na svém velkém vápně k míči dostal Šťastný, poslal dlouhý pas na rozběhlého Šteiera, který svůj sólo únik zakončil brankou, 7:0. Sepekovští měli ve druhém poločasu několik vyložených šancí, jejich pokusy však všechny zlikvidoval domácí brankář.

Sepekovští dostali lekci z produktivity, svými obrovskými chybami působili až komicky. V dalším utkání čeká tým Sepekova domácí zápas proti Podolí II. Tento zápas bude zřejmě nejdůležitějším v jarní části soutěže.

Putim  –  Sepekov  7:0  (4:0)

Sestava: Mašek – Doubek, Hadáček, Baloun, Palus – Bolek, Kosobud, Tupý, Koutník – Kotrba(Dušek), Hlavín(Čunát)

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Vít Čunát