Položek : 0
Mezisoučet : 0,00
Zobrazit košík Objednat

Druhá domácí porážka

V neděli odehráli hráči B mužstva mistrovský zápas proti Semicím B. Semice patří spolu s Miroticemi ke špičce soutěže. Nicméně tuto sezónu je tabulka nesmírně vyrovnaná. Semicím hrálo současně i jejich A mužstvo, tudíž nemohly přijet posily z A mužstva a tak mohl Sepekov pomýšlet na body.

Od úvodu bylo jasné, kdo že je na fotbalovém hřišti pánem. V silném větru semičtí hráči převyšovali Sepekáře takřka ve všech atributech hry. Výrazně lepší byla práce s míčem a také překvapivě důraz, kdy hosté vyhrávali drtivé množství osobních soubojů. Šanci na otevření skóre měli Michal Koutník s Tomášem Himlem, kteří ale v závaru před hostující bránou nedokázali protlačit míč mezi tři tyče. Jediný gól první půle padl v 28. minutě. Na levé straně domácích se uvolnil hostující pravý obránce, odcentroval do malého vápna na zadní tyč, kde na míč nedosáhl brankář Cihlář, zaskakující Šťastný se nechal předskočit hostujícím Mendelem, který se bez problémů trefil hlavou odkryté brány, 0:1. Záhy mohl odpovědět Lukáš Hlavín, který postupoval zprava sám na bránu, dobře vystřelil na zadní tyč, kde ale zasáhl neméně kvalitně semický brankář.

Po změně stran začali domácí hrát po větru a „z konce“, tudíž doufali ve vyrovnání. Nejblíže k tomu byl Tomáš Himl, jenž po propadlém odkopu Martina Nováka postupoval sám na bránu, ale jeho střelu mu zneškodnil hostující brankář. V 64. minutě vstřelili hosté druhý gól, který jak se později ukázalo, zlomil odpor Sepekova. Po odraženém míči si seběhl na volný balón za vápnem nikým neatakovaný hostující obránce, jehož střela vnějším nártem zapadla přesně k tyči, 0:2. Jen o 4 minuty později to bylo již o tři góly. Propadlý míč prošel přes celé vápno až na zadní tyč, kde ho opět přesně k tyči umístil hostující záložník, 0:3. Černých 7 minut pro Béčko završil v 71.minutě hostující záložník Stiblík, který využil špatné přihrávky Šťastného na Máchu, a po narážečce postupoval středem na bránu domácích. Po kličce na střed vystřelil utaženou placírou na zadní tyč, 0:4. Po tomto úseku hry se už zápas jen dohrával a žádný další gól nepadl.

Béčko narazilo prozatím na nejlepšího soupeře, bohužel ale vítězství hostům více než usnadnilo svojí nepřesností.

Sepekov B – Semice B 0:4 (0:1)

Sestava: Cihlář – Šťastný, Novák, Hrych, Kosobud M. – Doubek, Mácha, Kosobud L., Hlavín L. – Himl, M. Koutník