Položek : 0
Mezisoučet : 0,00
Zobrazit košík Objednat

Pohodová výhra

V sobotu odehrálo poslední zápas na domácím hřišti B mužstvo. Soupeřem mu byl tým Albrechtic B. Hostující celek přijel v neúplné sestavě a do zápasu vstoupil v devíti hráčích + gólman. Sepekářům naopak nechyběly tradiční opory a tak byla povinnost domácích vyhrát.

Od úvodu bylo vidět, že Sepekovští mají navrch. Nejvíce byl vidět Lukáš Kosobud, který se pravidelně po celý zápas dostával do gólových šancí, avšak tentokrát mu nebylo přáno se střelecky prosadit. První zásah do sítě hostí obstaral paradoxně hráč Albrechtic. V 21. minutě přihrával do vápna Zbyněk Cihlář a hostující hráč si jeho prudký pas srazil do sítě, 1:0. Druhý zásah na sebe nenechal dlouho čekat. V 28. minutě našel milimetrovým centrem Marek Volf ve vápně Tomáše Himla, který konečně protrhl střeleckou smůlu a hlavou nasměřoval míč o tyč do brány, 2:0. Velkou šanci měli po rohovém kopu postupně Šťastný, který nedokázal z brankové čáry dotlačit míč do sítě, hned poté zakončoval z bezprostřední blízkosti i Michal Kosobud, ale ani tomu se nepovedlo prostřelit gólmana. Třetí trefu přidal v 37. minutě Michal Koutník, kterému přihrál do dobré šance Tomáš Himl. Michal Koutník obstřelil gólmana a zajistil tak domácím pohodlné poločasové vedení 3:0. Jedinou velkou šanci hostí dokázal zlikvidovat kapitán Honza Mácha, který si příkladně splnil své obranné povinnosti a doběhl situaci, kdy hostující hráč mohl zakončovat do prázdné brány.

Do druhé půle vstoupili Sepekovští zodpovědně. Na hřiště se dostal zkušený borec domácí sestavy Tomáš Bočan, který od prvních minut dělal problémy hostující obraně. V 53.minutě si zapsal druhý zápis do tabulky střelců Tomáš Himl. Zafungovala spolupráce Tomášů v útoku, kdy Bočan vyhrál hlavičkový souboj a Himl si za ním sebral balón, postupoval sám na bránu, udělal kličku gólmanovi a do prázdné brány uklidil míč, 4:0. V 68. minutě se role vyměnily. Himl přihrál Bočanovi, který se tváří v tvář gólmanovi nemýlil a zaznamenal pro hosty nelichotivého bůra, 5:0. Jen o dvě později bylo ještě veseleji, když o levé straně unikl Lukáš Koutník, přihrál do vápna na Honzu Máchu, který z první k tyči završil tenisového kanára, 6:0. Několik dalších šancí ještě spálili postupně Lukáš Koutník, Lukáš Kosobud, z přímáku prověřil pozornost gólmana Pavel Šťastný. Poslední trefu zápasu obstarali hosté. V 77. minutě se prosadil 17 letý Kryštof Andej s číslem 7 na dresu. Rychlonohý útočník dostal pas za obranu, na půlce se obtočil kolem Šťastného, dlouhý balón nedostihl ani stoper Martin Novák, který prohrál souboj s hbitým útočníkem, který dokázal prostřelit mezi nohama i gólmana Doubka, 6:1.

Domácí konečně zaznamenali výhru. Ovšem při vší úctě k soupeři, následující kolo je čeká o poznání těžší zkouška. Sepekovští zajíždějí na hřiště Mirotic, které jsou tuto sezónu ve velké formě a na svém hřišti nadělují hostujícím celkům jeden gólový příděl za druhým. Doufejme, že se B mužstvo sejde v plném složení a dokáže bodovat i v Miroticích.

Sepekov B – Albrechtice B 6:1 (3:0)  Góly: Himl 2x, Mácha, Bočan, M. Koutník, vlastní

Sestava: M. Doubek – Šťastný, Novák, Hrych, M. Kosobud – J. Doubek, Mácha, L. Kosobud, M. Koutník – Cihlář, Himl