Položek : 0
Mezisoučet : 0,00
Zobrazit košík Objednat

Druhá domácí prohra

V neděli odpoledne přivítalo Béčko Sepekova rezervu Čimelic. Hosté přijeli ve značně omlazené sestavě, navíc s několika hráči na hraně sestavy A mužstva. K tomu Čimelickou rezervu posílil David Varhan, který je základním kamenem čimelického A mužstva hrajícího Krajský přebor. Domácí tým se tentokrát sešel v hojném počtu.

Od úvodních minut bylo jasné, že kombinačně na tom budou lépe hosté. Domácí hráči byli přišpendleni před vlastní vápno a odolávali tlaku hostů. Rozdílová tentokrát byla převážně záložní řada, do které Čimelice poskládaly své nejlepší hráče a bylo to znát. První velkou šanci měl Bočan, který si naskočil na dobře kopnutý rohový kop,ale hlavou trefil jen hostujícího gólmana. Takřka z protiakce se ujali vedení hosté. Klimeš se uvolnil ve středu pole, postupoval osamocen před vápno domácích, kde kolmou přihrávkou za obranu vybídl Noska ke skórování. Ten touto příležitostí nepohrdl a kolem gólmana Doubka poslal míč do brány, 0:1. Domácí se snažili být aktivní, několik slibně rodících akcí však skončilo nepřesnou přihrávkou. Velké starosti domácí obraně dělal převážně Varhan, který svými technickými dovednostmi převyšoval zbytek mužstva, domácí hráči ho zastavovali za cenu faulů a žlutých karet. Ve velké šanci se ocitl Lukáš Kosobud, který po rohovém kopu zblízka hlavičkoval do tyče. Hosté se několikrát dostali před brankáře Doubka, který zachraňoval, co se dalo. Několika fantastickými zákroky připravil hosty o pohodlnější náskok. Ke konci první půle měl ještě velkou šanci Dědič, kterému scházela síla a přesnost v zakončení.

Do druhé půle vstoupili hosté se snahou vyrovnat, avšak hosté přeci jen více drželi míč a lépe kombinovali. Zlepšení znamenal nástup Tomáše Himla, jenž dokázal zkvalitnit přechodovou fázi. Sepekovští se dostávali do většího množství šancí. Z otočky se neprosadil Mácha. Sám před brankářem prováhal J. Doubek včasný moment na střelu. Poté zazvonilo nad brankářem hostů břevno, míč padal před bránu, kde si ho málem sám gólman srazil za záda. Ani jedna z těchto šancí se však neujala a tak trestali hosté. V 67.minutě se uvolnil na pravé straně hostující záložník, předložil míč před bránu, kde ho pohodlně uklidil Hák, 0:2. O 3.minuty později se prosadil tentýž hráč ještě jednou. Nejprve se na půlce obtočil kolem Šťastného, poté nahrál Varhanovi, který postupoval s míčem až do vápna, odkud přihrál zpátky na Háka, jenž nejprve trefil tyč, od které se mu balon rátil ke kopačkám a on ho s klidem doklepl, 0:3. Domácí se stále snažili alespoň o čestný úspěch. V 85. minutě se prosadil také Sepekov. Havlíček vybojoval míč, který poslal placírou na zadní tyč M. Koutník. V nastaveném čase nejprve pálil Himl na přední tyč. Poté z následného rohového kopu, který dobře zakroutil kapitán Mácha, hlavičkou Himl snížil na rozdíl jediného gólu. Více už se nastalo, rozhodčí ihned po gólu ukončil zápas a tak si 3 body odvezli hosté.

Domácí tým doplatil na špatné proměňování šancí. Přísnější měřítko snesl snad jen gólman Doubek, který několik vychytal tváří v tvář hostující střelce.

Sepekov B – Čimelice B  2:3  (0:1) Goly: Koutník, Himl

Sestava: Doubek – Šťastný, Novák, Hrych, A.Hlavín – J. Doubek, Mácha, Kosobud, M. Koutník – Dědič, Bočan