Položek : 0
Mezisoučet : 0,00
Zobrazit košík Objednat

Důležitá výhra

Již jen tři kola do konce soutěže chybělo dohrát sepekovskému A mužstvu v této sezóně. K jistotě záchrany museli porazit tým z Kluk. Hosté byli před utkáním o jedno místo v tabulce nad Sepekovem.

Hostující tým z Kluk dorazil na utkání do Sepekova v provizorní sestavě s pouze 11 hráči s jedinou oporou týmu, jímž byl kapitán Štěpán. Od úvodu utkání byli jasně lepším týmem domácí. Hra se odehrávali na půlce hostů a Sepekovští si vytvářeli jednu šanci za druhou. První branku se podařilo domácím vstřelit v 18. minutě, kdy po rohovém kopu vrátil Kosobud hlavou do vápna míč, kde si ho našel Novák a do protipohybu gólmana rozvlnil síť poprvé, 1:0.  I nadále pokračoval nápor domácích, ti ale ukazovali, co vše se nedá proměnit. A tak je na druhé straně mohl potrestat hostující kapitán, který vystřelil jen těsně vedle Maškovy brány.

Před druhým poločasem byl sepekovský trávník pokropen. Především domácí obránci měli s touto změnou zkraje půle velké problémy. Ve 49. minutě si naběhl na přihrávku za obranu Štěpán, který na dvakrát obešel Duška a střelou na první tyč propálil Maška, 1:1. Tento gól přinesl do řad Sepekova nervozitu. V 66. minutě si však po centru našel míč ve vápně Novák a hlavou ho poslal do sítě, 2:1. Definitivní pojistku přidal domácí kapitán Tupý v 83. minutě, který se nakonec dočkal a vstřelil branku, 3:1. Před závěrem utkání po přihrávce Čunáta postupoval sám na hostující bránu Kosobud, který však zblízka trefil pouze gólmana a potvrdil tak střeleckou nemohoucnost domácích v tomto zápase.

Sepekov – Kluky  3:1  (1:0)   Goly: Novák 2x, Tupý

Sestava: Mašek – Palus, Dušek, Koutník L. – Bolek, Kosobud, Kašpar, Novák(Koutník M.), Kotrba(Čunát) – Tupý, Hadáček(Hlavín)

Trenér: Ondřej Jordán

Hráč utkání: Martin Novák